Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Pracownik biurowy

Lago Media
mazowieckie
praca stacjonarna
5597 dni temu

Ogłoszenie numer: 57093, z dnia 2009-02-18

Lago Media

Importer i dystrybutor sprzętu RTV, elektroniki samochodowej oraz komputerów zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • organizacja sprzedaży w sklepie internetowym oraz na aukcjach internetowych
  • przygotowywanie opisów nowych produktów
  • przygotowywanie cenników oraz ofert handlowych
  • obsługa klienta

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • dobra znajomość pakietu MS Office oraz edytorów html
  • znajomość produktów elektronicznych oraz sprzętu komputerowego
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie (umowa zlecenie/umowa o pracę)
  • interesującą i ciekawą pracę w młodym zespole