Pracownik budowlany

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Elgrunt

Pomorskie

8 dni temu

Ogłoszenie numer: 3389832, z dnia 2020-06-24

Wykonawca robót w zakresie budownictwa sanitarnego, inżynieryjnego i elektroenergetycznego zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

  • praca na terenie całego kraju, głównie województwo pomorskie
  • wykonywanie prac ogólnobudowalnych w branży kanalizacyjnej i drogowej

Wymagania

  • znajomość robót ogólnobudowalnych związanych z kanalizacją grawitacyjną,
  • budową dróg oraz obiektów inżynierskich
  • dokładność wykonywanych czynności
  • dobra komunikacja z zespołem
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • praca na pełen etat
  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w rozwijającej się, stabilnej firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji

za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

Elgrunt Sp. z o.o.

Wykonawca robót w zakresie budownictwa sanitarnego, inżynieryjnego i elektroenergetycznego.

Poznaj stanowisko: Robotnik Budowlany
Pracownik Robotnik Budowlany to osoba, która wykonuje wszelkie roboty remontowo – budowlane. Jest to jeden z najbardziej poszukiwanych pracowników. Do głównych obowiązków osoby tej należy, m.in.: wszelkie roboty ciesielskie, montażowe, rozbiórkowe, murowe, tynkowe. Pracownik Robotnik Budowlany powinien posiadać wykształcenie zawodowe ...
Praca Robotnik Budowlany