Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik do sortowania odzieży

Contrain Poland Sp. z o.o.

Lubuskie

180 dni temu

Kliknij tutaj, aby zobaczyć nasz profil na facebooku.

Agencja Pracy Tymczasowej Contrain

Miejsce pracy: lubuskie

Nr Ref.: Holandia

Zakres obowiązków
  • praca przy taśmie przy ręcznym sortowaniu odzieży używanej na poszczególne kategorie
  • obsługa maszyn i urządzeń wykorzystywanych w procesie sortowania ubrań

Czego wymagamy
  • doświadczenie w pracy produkcyjnej
  • umiejętność szybkiego uczenia się, spostrzegawczość
  • samodzielność i dokładność w działaniu
  • gotowość do długoterminowej współpracy
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie wypłacane w walucie (€), wyższe o ok. 5% przy tej samej stawce niż na umowie holenderskiej
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie wypłacane miesięcznie
  • wsparcie w zorganizowaniu transportu do Holandii
  • zakwaterowania na terenie Holandii
  • opiekę polskojęzycznego Koordynatora Operacyjnego podczas pobytu w Holandii
    możliwość długoterminowej współpracy

Poznaj stanowisko: Pracownik fizyczny

Pracownik fizyczny wykonuje różnego typu prace zlecone w zależności od branży i specyfiki pracy, np. rozładowywanie towaru, prace magazynowe, prace na linii produkcyjnej, zbieranie zamówień, pakowanie, prace porządkowe. Pracownik fizyczny powinien przede wszystkim posiadać doświadczenie w wykonywaniu różnego typu prac fizycznych oraz wykazywać się sumiennością i ...
Pracownik fizyczny Praca Pracownik fizyczny