Pracownik do wprowadzania treści na stronę internetową [rekrutacja online]

Labindex

Warmińsko-mazurskie

4 dni temu

Ogłoszenie numer: 3311782, z dnia 2020-05-21

Dostarczamy aparaturę laboratoryjną. Działamy na terenie całej Polski.

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska

  • Wprowadzanie produktów na stronę sklepu internetowego.
  • Tłumaczenie z pomocą Google opisów technicznych i korekta.
  • Uaktualnianie informacji o nowych produktach.

Wymagania

  • Znajomość obsługi komputera
  • Umiejętność prezentacji siebie i oferowanego produktu.
  • Chęć poznania urządzeń laboratoryjnych.

Oferujemy

  • Pracę zdalną.

Wynagrodzenie

Od 3000 do 4000 PLN

Uprzejmie prosimy o złożenie CV przez portal praca.pl. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Poznaj

Labindex

Dostarczamy wysokiej klasy aparaturę laboratoryjną wraz z serwisem, wsparciem technicznym oraz usługami walidacyjnymi. Działamy dynamicznie na terenie całej Polski.

Osoba zatrudniona na stanowisku administratora sklepów internetowych jest odpowiedzialna za ich sprawne funkcjonowanie. W zakres jej obowiązków wchodzi m.in. marketing internetowy, jak również aktywność na formach tematycznych i firmowym fanpage’u. Administrator sklepów internetowych kontaktuje się telefonicznie i mailowo z klientami oraz wprowadza nowe produkty do sklepów (opisy i zdjęcia). Do ...
Praca Administrator sklepów internetowych