Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik do wykładania towaru

MS Services Sp. z o.o.

Barlinek, Białogard, Chojna, Choszczno, Czaplinek, Darłowo, Drawsko Pomorskie, Dziwnów, Golczewo, Goleniów, Gryfice, Gryfino, Kamień Pomorski, Kołobrzeg, Koszalin, Łobez, Międzyzdroje, Myślibórz, Nowogard, Polanów, Police, Połczyn-Zdrój, Pyrzyce, Sianów

8 dni temu

MS Services jest liderem w branży usług wsparcia sprzedaży (merchandising, outsourcing sił sprzedaży) oraz promocji i animacji sprzedaży dla liderów rynku (m.in. Procter&Gamble, Danone, Mars Polska, Pepsi Cola GB)

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Barlinek, Białogard, Chojna, Choszczno, Czaplinek, Darłowo, Drawsko Pomorskie, Dziwnów, Golczewo, Goleniów, Gryfice, Gryfino, Kamień Pomorski, Kołobrzeg, Koszalin, Łobez, Międzyzdroje, Myślibórz, Nowogard, Polanów, Police, Połczyn-Zdrój, Pyrzyce, Sianów

Zadania:
  • zatowarowanie półek produktami z zachowaniem standardów
  • dbanie o wygląd i czystość półek
  • raportowanie
Wymagania:
  • ważna książeczka sanepidu
  • silna motywacja i zaangażowanie
  • dyspozycyjność i terminowość
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane osoby studiujące
Oferujemy:
  • pracę w niepełnym wymiarze godzin w zależności od przypisanego grafiku
  • pracę na hali hipermarketu
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

Jeżeli zainteresowała Cię oferta, aplikuj!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby prowadzonej rekrutacji. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV i wykorzystanie go w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez MS SERVICES SP. Z O. O. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych."

Warto wiedzieć, że:

  • MS SERVICES SP. Z O. O stanie się administratorem podanych w CV danych osobowych;
  • nasza siedziba mieści się na ul. Bociana 22, 31-231 Kraków;
  • dane w CV podajesz dobrowolnie, a jeśli nie podasz informacji, które pozwolą na ocenę Twojej kandydatury i kontakt z Tobą, nie będziemy mogli brać Twojego CV pod uwagę;
  • dostęp do Twoich danych będą miały osoby, które zostały przez nas upoważnione do przetwarzania danych osobowych w związku z rekrutacją;
  • po zakończeniu rekrutacji CV pozostanie w naszej bazie przez okres do 3 lat dla celów statystycznych i weryfikacji ewentualnych roszczeń oraz pod warunkiem wyrażenia odrębnej zgody zostanie wykorzystane w kolejnych procesach rekrutacji;
  • my dbamy o ochronę Twoich danych osobowych, a Ty masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych nie jest zgodne z przepisami RODO - ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
  • masz też prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania i usunięcia,
  • jeśli zechcesz, w każdym momencie możesz odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych.

Poznaj

Zapewniamy swoim klientom kompleksowe wsparcie sprzedaży na terenie całej Polski. Firma powstała w 2003 roku. Usługi, jakie świadczymy obejmują między innymi: merchandising, outsourcing sił sprzedaży (zespołów przedstawicieli handlowych i merchandiserów), promocje sprzedaży i eventy promocyjne (animacje sprzedaży, konkursy, roadshows i in.) oraz audyty i akcje sprzedażowe (np. związane z wprowadzeniem nowego produktu na rynek).

Nasz Warszawski oddział:

ul. Włodarzewska45A

02-384 Warszawa

Poznaj stanowisko: Merchandiser

Merchandiser to osoba, której głównym zadaniem jest organizacja ekspozycji produktów na wystawach sklepowych. Na podstawie pozyskanych od klientów sugestii i własnego doświadczenia proponuje im w formie szkicu lub wizualizacji cyfrowej schemat rozmieszczenia konkretnych produktów w przestrzeni sklepowej. Do zadań merchandisera należy realizacja projektu, a także demontaż instalacji po upływie czasu w ...
Merchandiser Praca Merchandiser

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (830)
Wałbrzych (54)
Legnica (121)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (206)
Toruń (119)
Lubelskie:
Lublin (201)
Chełm (36)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (900)
Tarnów (57)
Nowy Sącz (47)
Mazowieckie:
Warszawa (2060)
Radom (110)
Płock (42)
Opolskie:
Opole (158)