Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Ochroniarz Pomorskie
Pracownik Dozoru / Ochrony

ST.RĄBAŁA SP. Z O. O.
pomorskie, Bielawki koło Pelplina
praca stacjonarna
1705 dni temu

Ogłoszenie numer: 2638724, z dnia 2019-09-05

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku Pracownik Dozoru / Ochrony w siedzibie spółki
St. Rąbała Sp. z o.o. Bielawki koło Pelplina

Miejsce pracy: pomorskie, Bielawki koło Pelplina

Opis stanowiska

  • Prowadzenie na bieżąco dokumentacji obiektowej
  • Obserwacja obiektu poprzez system telewizji przemysłowej

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy w ochronie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność
  • Niekaralność
  • Sumienność
  • Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (mile widziane)

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Praca w systemie zmianowym (12 godzinnym)