Pracownik drukarni

Serwis Personalny

Gdańsk Kokoszki

14 dni temu

Serwis Personalny jest agencją rekrutacyjną (nr 14765) dla której ważny jest każdy pracownik. Staramy się, aby nasi pracownicy nie odczuli żadnej różnicy czy zatrudnieni są bezpośrednio w firmie czy przez Agencję Pracy.

Obecnie dla naszego klienta, będącego jedną z najprężniej działających drukarni na Pomorzu szukamy pracowników do pracy na introligatorni.

Pracownik drukarni
Miejsce pracy: Gdańsk Kokoszki
Nr ref.: KL/IN/B/2021
Co będzie należało do Twoich obowiązków::
  • pakowanie i liczenie zamówień np. ulotek, banerów
  • proste czynności manualne związane z produkcja, co istotne praca jest chodząco stojąca
Oczekujemy:
  • minimalnego doświadczeni na produkcji lub magazynie
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • gotowości do dynamicznej pracy fizyczne
Oferujemy:
  • wynagrodzenie od 3100 do 3300 brutto miesięcznie
  • dodatkowo płatne nadgodzinny +50% od poniedziałku do piątku, +100% w soboty – co istotne nadgodzinny są dla osób chętnych
  • umowę o zlecenie przez okres próbny, następnie umowę o pracę
  • pół roku pracy w Agencji, potem przejęcie bezpośrednio przez klienta
  • godziny pracy: na dzień dzisiejszy jest to 7:00-15:00/ 12:00-20:00, ale docelowo dążymy do pracy na zakładkę czyli 6:00-14:00/14:00-22:00

Zainteresowanych prosimy o aplikację przez przycisk poniżej „Aplikuj" lub o kontakt telefoniczny pod numer 500898097lub o kontakt telefoniczny pod numer 500898097

 

 Aplikuj teraz 

Prosimy o dopisanie do swojej aplikacji następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez Serwis Personalny ul. Pułkownika Dąbka 140/4, 82-300 Elbląg (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883). Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”
Zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Serwis Personalny z siedzibą w Elblągu pod adresem ul. Pułkownika Dąbka 140/4, 82-300 Elbląg . Administrator przetwarzać będzie dane osobowe w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych oraz do ich poprawiania lub wnioskowanie o ich usunięcie.

Jeżeli chce Pan/Pani, abyśmy zachowali przesłane dokumenty również dla celów przyszłych rekrutacji, bardzo prosimy o dopisanie do swojej aplikacji poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych Osobowych moich danych osobowych uzyskanych w procesie rekrutacji przez okres 3 lat od daty przesłania niniejszego dokumentu, w celu ich analizy pod kątem prowadzonych przez Serwis Personalny procesów rekrutacyjnych.”

Poznaj

Serwis Personalny Polska Sp. z o. o.

Jako Agencja Pośrednictwa Pracy "Serwis Personalny", nr certyfikatu 14765, zajmujemy się szeroko pojętym HR’em. Oferujemy takie usługi jak praca tymczasowa, wsparcie w rekrutacjach i doborze personelu, obsłudze kadrowo – płacowej. Dostarczamy kadry zarówno z Polski jak i ze wschodu. Szukamy najlepszych rozwiązań dla każdego z klientów. Swoim kandydatom proponujemy kompleksową obsługę w zakresie doradztwa personalnego.

Poznaj stanowisko: Pakowacz 
Pakowacz to osoba, która pakuje lub opakowywuje gotowy wyrób lub półprodukt, np. w folię, do pudełek, kartonów, skrzynek. Ogólnie rzecz mówiąc pracownik ten odpowiada za opakowanie wyrobu, czyli zabezpieczenie go i przygotowanie do transportu. Warto też zaznaczyć, iż zakres obowiązków pakowacza wynika ze stopnia automatyzacji zakładu oraz profilu produkcji. ...
Praca Pakowacz