Pracownik działu garmaż

Beetsma Sp. z o.o.

Bydgoszcz

97 dni temu

Beetsma jest firmą należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk. Jesteśmy Zespołem Specjalistów, który od ponad 10 lat świadczy usługi krajowego i międzynarodowego pośrednictwa pracy. Od początku działalności staramy się realizować wizję marki Przyjaznej i takiej, która jest Blisko swoich pracowników. Oprócz budowania relacji biznesowych, nieustannie powiększamy wokół siebie społeczność, do której zapraszamy także Ciebie. Wiemy, że to Ludzie są największą wartością tej firmy. Wierzymy w nich i ich kompetencje. Cenimy ich pracę i zaangażowanie. To dzięki nim nieustannie się Rozwijamy. Nasza Firma to przede wszystkim ludzie. Bez nich, cele, które zdobywamy każdego dnia, nie byłyby osiągalne.

Beetsma - Twoje miejsce pracy.

Firma Beetsma Sp z o.o. (nr rejestru ATP 5169), dla jednego ze swoich Klientów poszukuje pracownika na stanowisko garmażeryjne.

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Pracownik działu garmaż
Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie/ Bydgoszcz

OBOWIĄZKI:

- obsługa klientów sklepu na stanowisku z wyrobami garmażeryjnymi i wędlinami,
- przygotowywanie produktu do sprzedaży (krojenie, pakowanie),

WYMAGANIA:

- książeczka sanepid - warunek konieczny!
- nienaganna, kulturalna obsługa klienta,
- odpowiedzialne podejście do pracy,
- motywacja do pracy,

OFERUJEMY:
- umowę zlecenie z pełnym ubezpieczeniem,
- elastyczny grafik pracy,
- stawkę 15 zł netto/h,
- pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin,
- możliwość nawiązania długotrwałej współpracy

 

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj stanowisko: Pracownik Marketu

Marketu jest to osoba zatrudniona w sklepie wielobranżowym. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: bieżącą obsługą klienta, obsługa stoisk sklepowych, wykładanie towaru na półki, metkowanie towaru, dbanie o estetyczny wygląd ekspozycji towarowej. Marketu musi być osobą pełnoletnią i posiadać aktualną książeczkę sanepidu. Mile widziane jest ...
Pracownik Marketu Praca Pracownik Marketu

Podobne oferty

Rekrutują z Praca.pl