Pracownik Działu Księgowości

Gegenbauer Polska Sp. z o.o.

Kraków Czyżyny

23 dni temu

Firma Gegenbauer Polska Sp. z o. o zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków Czyżyny

Praca pod nadzorem Głównej Księgowej

Zadania:

  • Weryfikacja i ewidencjonowanie operacji gospodarczych,
  • Wystawianie faktur sprzedaży,
  • Sprawdzanie zobowiązań, przygotowywanie płatności,
  • Sporządzanie miesięcznych rejestrów faktur zakupu i sprzedaży,
  • Weryfikacja co miesięczna przychodów i kosztów, na bazie zestawień przesyłanych przez Kierowników Regionów,
  • Przygotowywanie miesięcznych i rocznych raportów,
  • Sporządzanie zaświadczeń, sprawozdań, przygotowywanie analiz i sprawozdań dla Pracodawcy.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Doświadczenie w biurze rachunkowych- mile widziane,
  • Doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych Sp. z o. o.,
  • Znajomość systemu Symfonia Finanse i Księgowość,
  • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych (VAT, PDOP) oraz ustawy o rachunkowości,
  • Praktyczna znajomość zagadnień finansowo-księgowych oraz podatkowych (znajomość rozliczania kosztów w układzie rodzajowym i kalkulacyjnym),
  • Dobra znajomość MS Office,
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy i analitycznego myślenia,
  • Dokładność, samodzielność i zaangażowanie w pracę,
  • Odpowiedzialność,
  • Doświadczenie w biurze rachunkowym – mile widziane.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Dofinasowanie do urlopów wypoczynkowych, możliwość skorzystania z karty sportowej i ubezpieczenia grupowego, prywatna opieka medyczna.
  • Szkolenie i rozwój zawodowy.

Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Administratorem Twoich danych osobowych jest Gegenbauer Polska Sp. z o.o., 31-982 Kraków al. Jana Pawła II 190. Dane są zbierane dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Pracownik Działu Księgowości. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych dla potrzeb rekrutacji w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Gegenbauer Polska Sp. z o.o. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji zawartych w dokumentach dołączonych do aplikacji (Jeśli chce Pani/Pan podać dodatkowe dane, informujemy że Gegenbauer Polska Sp. z o.o. może przetwarzać wyłącznie w razie uzyskania Pani/Pana dobrowolnej zgody).

Poznaj

Gegenbauer Polska Sp. z o.o od ponad dwudziestu lat działa na rynku Polskim. Wchodzi w skład grupy przedsiębiorstw zarządzanych przez Gegenbauer Holding SA & Co.Kg. z siedzibą w Berlinie. Specjalizuje się w dostawie kompleksowych usług Facility Management dla nieruchomości tj. zarządzania ich funkcjami technicznymi, ekonomicznymi i infrastrukturalnymi.Gegenbauer Polska Sp. z o.o. od wielu lat utrzymuje silną pozycję na rynku w sektorze usług Facility Management. Kompleksowe i indywidualne rozwiązania to nasza strategia, którą kierujemy się w codziennej pracy z klientami. Dopasowujemy się i rozwijamy zgodnie z trendami rynkowymi zachowując przy tym wysoką jakość świadczonych usług poprzez stosowanie nowoczesnych technologii. Inwestujemy w rozwój pracowników tak, aby sprostać wyzwaniom stawianym przez zmieniające się warunki rynkowe.

Poznaj stanowisko: Księgowy
Księgowy - to pracownik działu księgowości, osoba zajmująca się prowadzeniem szeroko pojętej rachunkowości w banku, firmie. Do zadań księgowego należy, m.in.: księgowanie dokumentów, uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej, sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań, przygotowywanie przelewów bankowych, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, ...
Praca Księgowy