Najnowsze oferty pracy

  • Strażnik ochrony mienia -  Dział Gospodarczy

    Uniwersytet Morski w Gdyni   Gdynia    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Wymagania kwalifikacyjne, Wykształcenie, Doświadczenie zawodowe: wykształcenie min. zasadnicze, gotowość do pracy w systemie zmianowym (06.00-18.00, 18.00-06.00), również w soboty i niedziele, zaangażowanie, dyspozycyjność, odpowiedzialność, samodzielność, punktualność, równoważny czas pracy.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Ochroniarz Pomorskie
Pracownik Działu Ochrony

My Capital Sp. z o.o. Sp.k.
pomorskie, Jankowo Gdańskie (Kowale)
praca stacjonarna
1387 dni temu

My Capital sp z o.o. sp. k. działa na rynku Trójmiejskim od 2017 roku.

Dla firmy zajmującej się przetwórstwem mięsnym poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Jankowo Gdańskie (Kowale)
Zadania:
  • Mycie i dezynfekcja maszyn oraz urządzeń działających przy produkcji wyrobów mięsnych,
  • Mycie i dezynfekcja pomieszczeń produkcyjnych,
  • Praca trzyzmianowa w warunkach chłodzonych (+4°C).
Wymagania:
  • Niekaralność,
  • Dyspozycyjność,
  • Sumiennych i zaangażowanych w wykonywane obowiązki.
Mile widziane:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
Zapewniamy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Praca w systemie zmianowym
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenia,
  • Po okresie próbnym bogaty pakiet opieki medycznej
  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie