Najnowsze oferty pracy

  • Strażnik ochrony mienia -  Dział Gospodarczy

    Uniwersytet Morski w Gdyni   Gdynia    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Wymagania kwalifikacyjne, Wykształcenie, Doświadczenie zawodowe: wykształcenie min. zasadnicze, gotowość do pracy w systemie zmianowym (06.00-18.00, 18.00-06.00), również w soboty i niedziele, zaangażowanie, dyspozycyjność, odpowiedzialność, samodzielność, punktualność, równoważny czas pracy.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Ochroniarz Pomorskie
Pracownik Działu Ochrony

Zakłady Mięsne NOWAK Sp. z o.o. sp.k.
pomorskie, Jankowo Gdańskie (Kowale)
praca stacjonarna
1363 dni temu

Zakłady Mięsne Nowak powstały w 1991 roku. To jeden z najnowocześniejszych na Pomorzu. Laureat wielu nagród i wyróżnień, nie tylko branżowych.

Dołącz do nas jako

Miejsce pracy: Jankowo Gdańskie (Kowale)

Obowiązki:
  • bieżąca organizacja i koordynacja pracy obiektu,
  • patrole kontrolne piesze,
  • wydawanie przepustek dla osób przebywających na terenie obiektu.
Oczekujemy:
  • niekaralność,
  • dyspozycyjności do pracy w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • sumiennych i zaangażowanych w wykonywane obowiązki.
Mile widziane:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.
Zapewniamy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • praca w systemie zmianowym,
  • terminowo wypłacane wynagrodzenia,
  • po okresie próbnym bogaty pakiet opieki medycznej,
  • preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie.