Pracownik Działu Przerobów

LABORATOIRE LIDEAL Parisien Sp. z o.o.

Kraków - Niegoszowice

5 dni temu

Ogłoszenie numer: 2685956, z dnia 2019-10-09

poszukujemy kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków - Niegoszowice

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie składowych do produkcji
  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Wykonywanie półfabrykatów zgodnie z dokumentacją technologiczną
  • Praca w systemie 2-zmianowym

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Otwartość, odpowiedzialność, zaangażowanie, pracowitość
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy, dokładność, umiejętność pracy w grupie

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Ciekawa praca w miłej atmosferze
  • Pakiet socjalny
  • Szkolenia odpowiednie do wykonywanych zadań
  • Miejsce pracy: Niegoszowice (Rudawa k/Krakowa)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

LABORATOIRE L'IDEAL Parisien - główną działalnością firmy jest świadczenie usług w zakresie podwykonawstwa przy produkcji kosmetyków, chemii gospodarczej, farmaceutyków, artykułów spożywczych.

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny
Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...
Praca Robotnik Produkcyjny