Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Pracownik działu sprzedaży

Abus Polska Sp. z o.o.
mazowieckie, Łomianki k. Warszawy
praca stacjonarna
6016 dni temu

Ogłoszenie numer: 36827, z dnia 2007-11-27

Przedstawicielstwo na Polskę jednego z największych światowych producentów zabezpieczeń mechanicznych. Działamy od 1996 w Polsce. Zaopatrujemy największe sieci marketów budowlanych, sieci sklepów sportowych, sklepy i hurtownie z branży okuć budowlanych, sportowe i motocyklowe.

Miejsce pracy: mazowieckie, Łomianki k. Warszawy

Opis stanowiska

Przygotowywanie faktur sprzedaży, wprowadzanie zamówień, doradztwo telefoniczne w zakresie oferowanego asortymentu, przygotowywanie i wysyłanie ofert, czasami pomoc w magazynie przy wysyłce towaru.

Wymagania

Wykształcenie min. średnie, znajomość w mowie i piśmie angielskiego i/lub niemieckiego, znajomość obsługi komputera minimum w zakresie pakietu MS Office, znajomość zasad kalkulacji cen, komunikatywność w kontaktach telefonicznych i bezpośrednich, dyspozycyjność.

Oferujemy

Pracę w stabilnym, niewielkim zespole, dobre i pewne wynagrodzenie, wyjątkowo dobrą atmosferę w biurze.