Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik Działu Wdrożenia i rozwoju biokominków

Planika Sp. z o.o.

Brzoza, Bydgoszcz, Toruń

77 dni temu

Jesteśmy nowoczesną firmą o profilu technologicznym, działającą na całym świecie. Nieustannie tworząc i stosując w naszych produktach innowacyjne rozwiązania, wypracowaliśmy pozycję lidera w naszej branży.

Praca u nas to szansa na dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań i technologii oraz ciągłe zdobywanie nowych doświadczeń poprzez uczestnictwo w unikalnych projektach międzynarodowych.

Stawiamy zarówno na osoby z ciekawym bagażem doświadczeń i wysokim poziomem kompetencji, jak również na osoby młode, po studiach, pełne zapału i chęci do pogłębiania swojej wiedzy.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Brzoza koło Bydgoszczy

Obowiązki:
  • testowanie podzespołów elektronicznych i mechanicznych;
  • praca w zespole odpowiedzialnym za wdrażanie do produkcji nowoczesnych biokominków;
  • rozplanowywanie ułożenia okablowania i podzespołów elektrycznych;
  • montaż produktów modelowanych i testowanie nowych produktów;
  • poszukiwanie podzespołów elektrycznych i elektronicznych;
  • współpraca z programistą tworzącym oprogramowanie sterowników;
  • udział w projektowaniu sterowników.

Wymagania:
  • wykształcenie techniczne inżynierskie;
  • umiejętność czytania rysunków technicznych;
  • mile widziane doświadczenie w elektronice i automatyce przemysłowej;
  • kreatywność, samodzielność, upór w dążeniu do celu, samodyscyplina w realizacji powierzonych zadań;
  • prawo jazdy kategorii B.
Oferujemy:
  • stabilną pracę w firmie o innowacyjnym profilu produkcyjnym w międzynarodowym środowisku;
  • umowę o pracę na pełen etat;
  • pracę od pn.- pt. w godzinach 8.00-16.00;
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia poprzez udział w różnorodnych szkoleniach.

Poznaj

Planika Sp. z o. o.

Planika Sp. z o.o. to światowy lider branży biokominków, obecny na rynku od ponad 10 lat.
Jesteśmy firmą innowacyjną o międzynarodowym zasięgu, posiadamy niezwykle rozwiniętą sieć dystrybucji produktów: oddziały w USA oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz partnerów i dystrybutorów w ponad 60 krajach na całym świecie.
Jesteśmy firmą otwartą na ludzi. Stawiamy zarówno na osoby z ciekawym bagażem doświadczeń i wysokim poziomem kompetencji, jak również na osoby młode, po studiach, pełne zapału i chęci do zdobywania nowych doświadczeń i wiedzy. Pracujemy w zgranym zespole, w którym każdy może liczyć na szacunek i wsparcie od bardziej doświadczonych kolegów, w którym ważna jest przyjazna atmosfera oraz przejrzyste i uczciwe zasady działania.

Poznaj stanowisko: Projektant CAD

Technologia CAD to najpopularniejsze narzędzie grafiki inżynierskiej. Można ją określić projektowanie techniczne przy wykorzystaniu sprzętu i oprogramowania komputerowego. Jest stosowana m.in. w inżynierii czy architekturze, do wykonywania projektów oraz dokumentacji technicznej. Projektant CAD realizuje zadania na wszystkich etapach prac konstrukcyjnych związanych z wytwarzaniem lub modernizowaniem konstrukcji ...
Projektant CAD Praca Projektant CAD

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (708)
Wałbrzych (42)
Legnica (66)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (160)
Toruń (79)
Lubelskie:
Lublin (113)
Chełm (16)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (903)
Tarnów (30)
Nowy Sącz (34)
Mazowieckie:
Warszawa (1852)
Radom (60)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (120)
Nysa (19)