Najnowsze oferty pracy

  • Sprzątaczka / Sprzątacz / Szatniarz / Szatniarka

    Biblioteka Narodowa   Warszawa, al. Niepodległości 213 oraz Plac Krasińskich 3/5    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat / część etatu   4 300 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Zakres obowiązków obejmuje m.in.: utrzymanie czystości w pomieszczeniach biurowych, toaletach, przestrzeni ogólnodostępnej, obsługa szatni. Od kandydatów oczekujemy m.in.: umiejętności pracy indywidualnej jak również w zespole, pracowitości, rzetelności i terminowości, kultury...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Szatniarz Pomorskie
Pracownik gospodarczy (obsługa szatni i kuchni)

Zakłady Mięsne NOWAK Sp. z o.o. sp.k.
pomorskie, Jankowo Gdańskie (Kowale)
praca stacjonarna
1170 dni temu

Zakłady Mięsne Nowak sp. z o.o. sp. k. to istniejący od 1991 roku  jeden z najnowocześniejszych zakładów branży mięsnej na Pomorzu. Laureat wielu nagród i wyróżnień, nie tylko branżowych. Wędliny i mięsa Nowak to zespolenie wieloletniego doświadczenia, tradycji i zamiłowania do wyśmienitego jedzenia. To produkty dla każdego i na każdą okazję, w których jakość, znaczy tyle samo co smak.

Tworzymy zespół kompetentnych, zaangażowanych ludzi nastawionych na realizację celów, dzięki czemu rozwijamy naszą ofertę oraz organizację.

W związku z rozwojem Firmy ZM Nowak poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Jankowo Gdańskie (Kowale)
Twoje zadania:
  • Pomoc w przygotowywaniu i wydawaniu posiłków
  • Dbanie o porządek na stołówce
  • Dbanie o porządek w szatni
  • Rozkładnie odzieży roboczej w szafkach pracowniczych
  • Sprzątanie pomieszczeń biurowych
  • Sprzątanie pomieszczeń sanitarnych przy hali produkcyjnej
Nasze oczekiwania:
  • Dobrego stanu zdrowia i kondycji fizycznej
  • Gotowości do pracy na trzy zmiany
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość jej wyrobienia
  • Sumienności, dokładności i rzetelności w wykonywaniu obowiązków
Zapewniamy:
  • Posiłki regeneracyjne
  • Stabilną pracę na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie i premie wypłacane zawsze na czas
  • Po okresie próbnym bogaty pakiet prywatnej opieki medycznej