Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie
Pracownik hali, Kasjer / Kasjerka

Presto-Service K. Koronkiewicz i Wspólnicy Sp. J.
warmińsko-mazurskie
praca stacjonarna
5551 dni temu

Ogłoszenie numer: 59077, z dnia 2009-03-06

jest ogólnopolską agencją wynajmu hostess, promotorów, pracowników tymczasowych i merchandisingu. Działamy na rynku od 2001 roku. W zakresie merchandisingu naszym Klientom zapewniamy opiekę nad ich produktami we wszystkich sieciach handlowych w Polsce. Opieka obejmuje dopilnowanie właściwej ekspozycji, obecności produktu na półce, dbanie o oznaczenia cenowe, ułożenie produktu według sztuki merchandisingu oraz pomoc przy zamówieniach. Opiekę Klienta w hipermarketach zapewniamy przez siedem dni w tygodniu.

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska

  • bezpośrednia praca przy półce sklepowej,
  • wykładanie towaru i dbanie o jego ekspozycję
  • reprezentowanie interesu klienta oraz wpływ na wiarygodność i profesjonalizm jego wizerunku
  • raportowanie wyników pracy oraz ścisła współpraca z Kierownikiem Regionalnym
  • Kasjer, Kasjerka - praca tymaczasowa w hipermarketach na stanowiskach kasjerskich
  • Wymagania

  • dyspozycyjność
  • ważna książeczka do celów SANEPID, badania pracownicze
  • sumienność i uczciwość
  • obowiązkowość
  • wytrwałość
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Oferujemy

  • dogodne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczne godziny pracy