Najnowsze oferty pracy

  • Pomocnik w sklepie – inwentaryzacja

    ManpowerGroup   Jaworzno    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie
    2 dni
    Zadania: Inwentaryzacja: liczenie towaru; Wymagania: Chęć do pracy; Zaangażowanie Dogodny dojazd;
  • Sprzedawca części do pojazdów użytkowych

    EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.   Nowa Wieś Wrocławska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    19 godz.
    Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy: Aktywna sprzedaż części zamiennych zgodnie z założeniami budżetowymi serwisu; Dobór oraz kosztorysowanie napraw pojazdów użytkowych (dobór części do napraw mechanicznych oraz powypadkowych) Wsparcie działu serwisu...
Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik inwentaryzacji

Yabimo Sp. z o.o.
małopolskie
praca stacjonarna
1235 dni temu

Yabimo to międzynarodowa spółka z doświadczeniem, prowadząca operacje w Europie (Norwegia, Islandia, Szwecja, Dania, Niemcy, Belgia, Holandia) i zajmująca się usługami najwyższej jakości. Prowadzimy kompleksowe działa z zakresu selekcji i rekrutacji personelu do prac inwentaryzacyjnych, jak i pracowników technicznego szczebla, czyli INSPEKTORÓWINŻYNIERÓW oraz OPERATORÓW.

Poszukujemy osoby zainteresowane wyjazdem na stanowisku:

Miejsce pracy: Niemcy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • liczenie/skanowanie towarów w sklepach
WYMAGANIA
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonej pracy
  • sumienność
  • mile widziane prawo jazdy (dodatkowe benefity finansowe)
  • mile widziana znajomość języka angielskiego/niemieckiego
OFERUJEMY
  • atrakcyjne warunki finansowe - nawet 10,40 euro brutto za godzinę
  • długoterminowe zatrudnienie
  • transport z i do kraju + transport lokalny na terenie Niemiec
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • organizację kwestii formalnych
  • opiekę koordynatora podczas trwania projektu
Prosimy również o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następujących klauzuli:

Obowiązkowo:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t. j. Dz.U. z 2018 r. poz. 1000).

Opcjonalnie:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych, niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z ustawą 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t. j. Dz.U. z 2018 r. poz. 1000).

YABIMO informuje, że każdy Kandydat do pracy ma prawo dostępu do treści Danych Osobowych oraz do ich poprawiania, aktualizacji, podglądu i edycji w każdym czasie lub prawo żądania trwałego ich usunięcia.