Najnowsze oferty pracy

  • Kosmetolog

    La MakeUp Sp. z o.o.   Warszawa, Wola, CH Wola Park     praca stacjonarna
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    11 dni
    Opis stanowiska: Planowanie zabiegu kosmetologicznego właściwie dobranego do rodzaju i kondycji skóry, Wykonywanie zabiegów kosmetologicznych z uwzględnieniem wskazań i przeciwwskazań, Dobieranie środków kosmetycznych przeznaczonych do pielęgnacji domowej, Prowadzenie dokumentacji...
  • Specjalista / Specjalistka Depilacji

    ALVALINE   Rzeszów    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior / senior  część etatu  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    10 godz.
    Wykonywanie profesjonalnych zabiegów estetycznych zgodnie z wymaganiami klienta. Dbanie o czystość i higienę sprzętu oraz pomieszczeń. Doradzanie klientom w wyborze odpowiedniego zabiegu i produktów kosmetycznych. Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Kosmetolog Pomorskie
Pracownik Kosmetologii

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.
pomorskie, Gdańsk, Gdynia
praca stacjonarna
1275 dni temu

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. (www.hamilton.com.pl)

W związku z szybkim rozwojem Branży Badań Kosmetyków i Chemii Gospodarczej poszukujemy Pracowników w Pracowni Kosmetologii, którzy będą aktywnie uczestniczyć w tym rozwoju.

Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia

Pozwól, że od razu wyjaśnimy jaki kandydat w Pracowni Kosmetologii jest dla nas najcenniejszy: taki, który dba o długoterminowe relacje z klientami i współpracownikami, czyli jest nastawiony na komunikację i współpracę. Poza tym, ceni sobie dynamiczną pracę i jest przy tym skuteczny - definiuje problemy, ich przyczyny i proponuje rozwiązania. Aha, stawiamy na przedsiębiorczość i doskonalenie, a o wiedzę i narzędzia się nie obawiaj – dostarczamy od pierwszych dni pracy.

Poszukujemy osób z wiedzą w zakresie kosmetologii i z dużą motywacją do zagłębiania tej wiedzy.

Poza wiedzą damy Ci:
  • umowę zlecenie z wypłatą na czas
  • weekendy wolne od pracy
  • pracę także w trybie zdalnym (w zależności od wykonywanych obowiązków)
  • kontakt z międzynarodowymi Klientami
  • możliwość testowania dobrych kosmetyków
Na pewno zwrócimy szczególną uwagę, jeśli:
  • twoje wykształcenie jest w obszarze kosmetologii
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

Jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią akredytowanych laboratoriów analitycznych.

Dla naszych klientów z wielu branż oferujemy szeroki wachlarz wyspecjalizowanych analiz żywności, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, farmaceutyków, opakowań i artykułów przemysłowych, paliw ciekłych i stałych i wielu innych.

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. posiada ponad 10 oddziałów w Polsce oraz na rynku zagranicznym. Łącznie zatrudnia ponad 900 osób.