Pracownik Kosmetologii

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

Gdańsk, Gdynia

6 dni temu

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. (www.hamilton.com.pl)

 

W związku z szybkim rozwojem Branży Badań Kosmetyków i Chemii Gospodarczej poszukujemy Pracowników w Pracowni Kosmetologii, którzy będą aktywnie uczestniczyć w tym rozwoju.

 

 

Pracownik Kosmetologii
Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia

Pozwól, że od razu wyjaśnimy jaki kandydat w Pracowni Kosmetologii jest dla nas najcenniejszy: taki, który dba o długoterminowe relacje z klientami i współpracownikami, czyli jest nastawiony na komunikację i współpracę. Poza tym, ceni sobie dynamiczną pracę i jest przy tym skuteczny - definiuje problemy, ich przyczyny i proponuje rozwiązania. Aha, stawiamy na przedsiębiorczość i doskonalenie, a o wiedzę i narzędzia się nie obawiaj – dostarczamy od pierwszych dni pracy.

 

Poszukujemy osób z wiedzą w zakresie kosmetologii i z dużą motywacją do zagłębiania tej wiedzy.

 

Poza wiedzą damy Ci:
  • umowę zlecenie z wypłatą na czas
  • weekendy wolne od pracy
  • pracę także w trybie zdalnym (w zależności od wykonywanych obowiązków)
  • kontakt z międzynarodowymi Klientami
  • możliwość testowania dobrych kosmetyków
Na pewno zwrócimy szczególną uwagę, jeśli:
  • twoje wykształcenie jest w obszarze kosmetologii

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji CV za pomocą opcji:
APLIKUJ TERAZ.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami. Informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. (www.hamilton.com.pl) jest największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią laboratoriów analitycznych.

Poznaj stanowisko: Kosmetolog 
Kostmetolog zajmuje się przeprowadzaniem zabiegów służących poprawianiu urody. Do jego zadań należy profilaktyka, która opóźnia ukazywanie się oznak starzenia, powstrzymywanie zmian skórnych negatywnie wpływających na wygląd zewnętrzny oraz pomoc w zachowaniu jak najdłużej sprawności życiowej. Do jego zadań zależą także m.in. diagnostyka skóry, dobór i wykonanie odpowiednich zabiegów ...
Praca Kosmetolog