Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik linii produkcyjnej

Budokrusz S.A.

Mazowieckie

2 dni temu

BUDOKRUSZ jest przedsiębiorstwem prywatnym, w 100% z polskim kapitałem, działającym w sektorze budowlanym od 1990 r. Jest czołowym producentem betonu towarowego oraz prefabrykatów betonowych w Polsce. Zatrudniamy ponad 600 pracowników w 11 zakładach produkcyjnych na terenie kraju.

Zadania:
  • Kontrola jakości i selekcja gotowych wyrobów
  • Obsługa urządzeń zainstalowanych na linii
  • Praca przy linii produkcyjne płytek betonowych
Wymagania:
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Możliwość przyuczenia do obsługi linii
Oferujemy:
  • Stałą, stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Odpowiednie do stanowiska narzędzia pracy
  • Możliwość zdobycia i rozwijania nowych umiejętności
  • Umowa o pracę
  • Zakwaterowanie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

lub kontakt pod nr tel. 600 026 706

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Poznaj

BUDOKRUSZ jest przedsiębiorstwem prywatnym, w 100% z polskim kapitałem, działającym w sektorze budowlanym od 1990 r. Jest czołowym producentem betonu towarowego, kostki brukowej oraz wyrobów kanalizacyjnych w Polsce. Zatrudniamy ponad 700 pracowników w 14 zakładach produkcyjnych na terenie kraju.

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny
Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...
Praca Robotnik Produkcyjny