Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik magazynowy

Contrain Poland Sp. z o.o.

Opolskie

148 dni temu

Kliknij tutaj, aby zobaczyć nasz profil na facebooku.

Agencja Pracy Tymczasowej Contrain

Miejsce pracy: opolskie

Zakres obowiązków

  • kompletowanie zamówień na magazynie
  • przygotowywanie towaru do wysyłki
  • wyszukiwanie towarów według określonego klucza
  • zbieranie zamówień za pomocą skanera
  • obsługa akumulatorowego wózka jezdniowego

Czego oczekujemy

  • odpowiedzialność oraz chęci do pracy
  • dyspozycyjność na min. 5 miesięcy
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • gotowość do pracy zmianowej

Co oferujemy

  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie wypłacane w walucie (€)
  • możliwość długotrwałej współpracy i zdobycia nowych doświadczeń w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wsparcie przy organizacji transportu do/z/na terenie kraju wykonywanej pracy
  • zakwaterowanie w kraju wykonywanej pracy - Niemcy
  • wsparcie polskojęzycznego Koordynatora Operacyjnego w kraju wykonywanej pracy
  • wyższe wynagrodzenie o około 9% przy tej samej stawce niż na umowie niemieckiej

Poznaj stanowisko: Pracownik Magazynu

Pracownik magazynu to osoba odpowiedzialna za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Podstawowym obowiązkiem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest przyjmowanie i wydawanie towarów, oraz sporządzanie szczegółowych raportów i rejestrowanie towarów, znajdujących się w magazynie. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i ...
Pracownik Magazynu Praca Pracownik Magazynu