Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik magazynowy

KCD Dystrybucja Sp z. o. o.

Bydgoszcz, ul. Przemysłowa 8

72 dni temu

Ogłoszenie numer: 2246385, z dnia 2019-01-11

KCD Dystrybucja jest nowoczesną, rozwijającą się firmą branży FMCG w regionie kujawsko-pomorskim, zajmuje się dystrybucją produktów spożywczych takich jak soki, napoje, piwo oraz suchych produktów spożywczych.

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz, ul. Przemysłowa 8

Opis stanowiska

  • konfekcjonowanie towaru
  • sortowanie opakowań zwrotnych
  • dbałość o czystość magazynu
  • pomoc w załadunkach i rozładunkach dostaw
  • kontrola ilościowa i jakościowa towaru
  • obsługa radioterminali
  • przestrzeganie zasad i przepisów BHP
  • dbałość o czystość miejsca pracy i sprawność powierzonych narzędzi pracy

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na magazynie,
  • znajomość asortymentu branży spożywczej (soki, napoje, alkohole)
  • gotowość podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym
  • wysoka motywacja do pracy
  • wykształcenie minimum średnie
  • umiejętność pracy w grupie
  • odpowiedzialność
  • dodatkowych atutem będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe
  • aktualna książeczka zdrowia sanepid

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w pełnym wymiarze godzin, system zmianowy
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,

UWAGA:

  • posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności jest dodatkowym atutem o ile nie uniemożliwia pracy na powyższym stanowisku

Poznaj stanowisko: Pracownik Magazynu

Pracownik magazynu to osoba odpowiedzialna za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Podstawowym obowiązkiem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest przyjmowanie i wydawanie towarów, oraz sporządzanie szczegółowych raportów i rejestrowanie towarów, znajdujących się w magazynie. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i ...
Pracownik Magazynu Praca Pracownik Magazynu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (778)
Wałbrzych (65)
Legnica (92)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (232)
Toruń (148)
Lubelskie:
Lublin (248)
Chełm (35)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (897)
Tarnów (65)
Nowy Sącz (60)
Mazowieckie:
Warszawa (2113)
Radom (167)
Płock (99)
Opolskie:
Opole (247)
Nysa (88)