Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Pracownik magazynowy

No Limit Sp. z o.o
mazowieckie, Warszawa Targówek,Blonie
praca stacjonarna
6396 dni temu

Ogłoszenie numer: 24341, z dnia 2006-11-15

Prężnie rozwijająca się firma logistyczna, stale zwiększająca zatrudnienie, posiadająca certyfikat zarządzania jakością ISO 9001 jak i nowoczesne kompleksy magazynowe wraz z nowoczesną strukturą informatyczną. www.nolimit.pl

Miejsce pracy: mazowieckie, Warszawa Targówek,Blonie

Opis stanowiska

Praca w magazynie detalicznym i paletowym. Do wykonywanych czynności należeć będą: -obsługa aplikacji magazynowych; - liczenie, pakowanie. znakowanie i metkowanie towaru; - przygotowywanie wysylek; - kontrola ilościowa i jakościowa towaru.

Wymagania

Studenci lub uczący się w trybie zaocznym (ew. wieczorowym), w wieku od 18 do 26 lat, przejawiający chęć rozwoju, ambitni, dobrze dzialajacy w zespole, niekarani.

Oferujemy

Pracę w mlodym zespole i dobrej atmosferze, przy produktach renomowanych firm handlowych. Rozwijanie swoich umiejetności zawodowych poprzez styczność z nowoczesnymi rozwiazaniami informatycznymi i technologicznymi w zakresie logistyki i magazynowania. Możliwość rozwoju i zdobywanie doświadczenia zawodowego nie utrudniając przy tym nauki.