Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik Magazynowy

Drozapol Profil SA

Bydgoszcz

31 dni temu

Już od 25 lat Drozapol-Profil S.A. jest na mapie czołowych polskich firm handlowo-produkcyjnych w branży hutniczej. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, największym dystrybutorem stali w regionie. Od 23 grudnia 2004 roku spółka jest notowana na giełdzie papierów wartościowych w Warszawie S.A.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Nr ref.: 14/2019
Zadania:
  • organizowanie prac załadunkowych i rozładunkowych w magazynie
  • składowanie i kompletowanie wyrobów hutniczych
  • przyjmowanie wyrobów hutniczych do magazynu oraz przygotowanie dokumentacji dotyczącej dostaw
  • dokonywanie oznakowania wyrobów hutniczych zgodnie z przyjętymi normami
  • kontrolowanie zgodności rzeczywistego stanu zapasów ze stanami ewidencjonowanymi w systemie informatycznym
  • dobór odpowiednich środków transportu wewnątrz magazynowego do manipulacji wyrobami hutniczymi
  • prace porządkowe na terenie magazynu
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w magazynach branży stalowej
  • gotowość do wykonywania pracy fizycznej
  • uprawnienia do pracy na wysokości powyżej 3 m
  • mile widziane uprawnienia na suwnice i wózki widłowe
  • dyspozycyjność, uczciwość, odpowiedzialność
Oferujemy:
  • stabilną pracę w firmie z 25 letnią historią, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego pod okiem wielu doświadczonych menedżerów oraz Prezesa Zarządu - Menedżera roku 2004, 2014, 2016 i 2018 w konkursach w województwie kujawsko-pomorskim, osobowości roku 2018 w bydgoskim biznesie, osoby odznaczonej przez prezydenta Bydgoszczy oraz dwóch prezydentów RP za całokształt działalności i działalność społeczną
  • wynagrodzenie w formie podstawa + atrakcyjny system premiowy
  • pracę w systemie 1-zmianowym
  • stałą współpracę i regularne zarobki
  • niezbędne narzędzia pracy i inne benefity
  • więcej na www.drozapol.pl oraz na naszej stronie www.facebook.com

Poznaj

Drozapol-Profil S.A.

Już od ponad 25 lat Drozapol-Profil S.A. jest na mapie czołowych firm handlowo-produkcyjnych w branży hutniczej. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, największym dystrybutorem stali w regionie. Od 23 grudnia 2004r. spółka jest notowana na giełdzie papierów wartościowych w Warszawie S.A.

Jako dystrybutor Drozapol-Profil S.A. posiada w swojej ofercie wyroby hutnicze ze stali niestopowych. Główne produkty sprzedawane przez nas to: blacha czarna gorąco, zimnowalcowana oraz ocynkowana, pręty zbrojeniowe, kwadratowe, płaskowniki, walcówka, kształtowniki, kątowniki, profile zamknięte oraz rury.

Proces rekrutacji

KrokROZMOWA TELEFONICZNA
KrokROZMOWA REKRUTACYJNA
KrokPROPOZYCJA WSPÓŁPRACY

Opinie o pracodawcy

Michał

Product Manager

Siłą Drozaplu są Ludzie. Ludzie - zespół: ambitni, młodzi ludzie, gotowi na wszystko.

Stanisław

Siłą? No chyba zgrana załoga, nie? To jest siła. Ludzie na swoich stanowiskach dobrze pracują - to jest siła.

Magdalena

Cała nasza grupa ludzi zgranych, którzy są tutaj , którzy się poświęcają, którzy są odpowiedzialni, którzy dbają o tę firmę i, którzy tworzą ten cały zespół.

Więcej

Poznaj stanowisko: Pracownik Magazynu
Pracownik magazynu to osoba odpowiedzialna za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Podstawowym obowiązkiem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest przyjmowanie i wydawanie towarów, oraz sporządzanie szczegółowych raportów i rejestrowanie towarów, znajdujących się w magazynie. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i ...
Praca Pracownik Magazynu