Pracownik magazynowy

KCB Interlight Sp. z o.o.

Gniewkowo

109 dni temu

Firma K.C.B. Interlight zajmuje się produkcją świec oraz wyrobów świecarskich. Główna siedziba firmy zlokalizowana jest w Gniewkowie.

Miejsce pracy: Gniewkowo

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie i wydawanie materiałów z magazynu,
  • Kompletowanie towaru do załadunku,
  • Kontrola prawidłowości ułożenia kartonów zbiorczych na paletach transportowych i ich ofoliowania.

Wymagania:

  • Kierowca wózków jezdniowych z UDT,
  • Mile widziane prawo jazdy kat. C lub C+E,
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Dobre warunki pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Pracownik Magazynu
Pracownik magazynu to osoba odpowiedzialna za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Podstawowym obowiązkiem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest przyjmowanie i wydawanie towarów, oraz sporządzanie szczegółowych raportów i rejestrowanie towarów, znajdujących się w magazynie. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i ...
Praca Pracownik Magazynu