Pracownik Magazynu Logistycznego

Schenker Sp. z o.o.

Modlniczka (pow. krakowski)

8 dni temu

Miejsce pracy: Modlniczka (pow. krakowski)
Nr ref.: PML/2019/07/Modnliczka

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 68 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Zakres obowiązków:

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • rozładunek, załadunek towaru
  • kompletację zamówień
  • dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług

Jeśli:

  • masz ukończony kurs obsługi wózków widłowych lub prawo jazdy kategorii B i potrafisz posługiwać się wózkami typu „piesek"
  • chcesz zdobyć doświadczenie w pracach magazynowych
  • akceptujesz pracę zmianową na 3 zmiany: 6-14, 14-22, 22-6
  • zależy Ci na stabilnym, długoterminowym zatrudnieniu
  • przestrzegasz w pracy standardów bezpieczeństwa
  • wykonujesz swoje zadanie rzetelnie i dokładnie
  • jesteś osobą uczciwą i godną zaufania

To szukamy właśnie Ciebie!

Dlaczego warto z nami pracować? Co oferujemy?

Warunki zatrudnienia:

  • Pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
  • Praca w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, która jest globalnym liderem w branży
  • Przyjazna atmosfera w pracy
  • Możliwość rozwoju, podniesienia kwalifikacji
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez DB Schenker (bez pośrednictwa agencji) - umowa o pracę
  • Dla obcokrajowców wsparcie prawne przy uzyskaniu tymczasowego karty pobytu i innych dokumentów

Kultura i rozwój:

  • Możliwość udziału w corocznych wydarzeniach- Turniej Sportowy
  • Możliwość organizacji/ wzięcia udziału w akcjach : Szlachetna Paczka, Świąteczny Czas Pomagania, Zielony Czas Pomagania
  • Możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń
  • Możliwość dofinansowania nauki – kursy doszkalające, studia o kierunku logistyka

Benefity:

  • Premia miesięczna, bony świąteczne, wczasy pod gruszą
  • Możliwość korzystania z ZFŚS- możliwość uzyskania nieoprocentowanej pożyczki
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty multisport
  • Dwukrotnie wyższy niż ustawowy dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • Możliwość dołączenia do pracowniczego programu emerytalnego PPE
  • Możliwość uzyskania dodatkowego wynagrodzenia w przypadku polecenia znajomych do pracy

Poznaj

Poznaj stanowisko: Magazynier
Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Praca Magazynier