Pracownik Magazynu [rekrutacja online]

AA Euro Recruitment Poland

Bydgoszcz

3 dni temu

AA Euro Group jest firmą specjalizującą się w rekrutacji managerów i wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Prężnie działamy w takich sektorach jak: przemysł, budownictwo, logistyka, finanse oraz IT. Jesteśmy obecni na rynku europejskim od 2005 roku, a w Polsce od 2010 roku. Posiadamy również oddziały w Irlandii, Wielkiej Brytanii, Rumunii, Chorwacji, Danii i Holandii.

Dla Klienta z branży automotive poszukujemy pracowników magazynu.

Twoim celem jest posiadanie stałej i pewnej pracy? Chcesz zdobyć doświadczenie u pracodawcy z ugruntowaną pozycją na rynku? Chcesz mieć wolne weekendy? Zapoznaj się z ogłoszeniem, aplikuj, a zadzwonimy i wspólnie wybierzemy ofertę.

Pracownik Magazynu
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Oferujemy:
  • okres szkoleniowy,
  • pracę od zaraz
  • umowę o pracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • wynagrodzenie 2600 – 3500 zł brutto
  • w tym premia frekwencyjna 500 zł
  • w tym premia uznaniowa 300 zł
  • dodatek za godziny nocne
  • wolne weekendy
Oczekujemy:
  • motywacji
  • chęci do pracy i rozwoju
  • zaangażowania w wykonywaniu powierzonych zadań
  • dłuższej współpracy
  • zdolności manualnych i dobrego wzroku
  • gotowości do pracy trzyzmianowej
Opis stanowiska:
  • Transport surowców do maszyn produkcyjnych,
  • Transport gotowych produktów na magazyn,
  • Praca 3 zmianowa, wolne weekendy,

 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych przez firmę AA EURO RECRUITMENT POLAND SP. Z O.O. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. Nr 101, poz. 1182, z późn. zm.) w obecnym i przyszłych procesach rekrutacyjnych. Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie w przyszłości ofert pracy drogą mailową, telefoniczną i sms-ową. Niniejsza zgoda jest aktualna do czasu jej odwołania.”

AA EURO RECRUITMENT POLAND SP. Z O.O jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 6611.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Pracownik Magazynu
Pracownik magazynu to osoba odpowiedzialna za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Podstawowym obowiązkiem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest przyjmowanie i wydawanie towarów, oraz sporządzanie szczegółowych raportów i rejestrowanie towarów, znajdujących się w magazynie. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i ...
Praca Pracownik Magazynu