Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik magazynu

Schur Flexibles Poland Sp. z o.o.

Bogucin k/Poznania

214 dni temu

Firma Schur Flexibles Poland Spółka z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy Schur, jesteśmy jednym z wiodących producentów opakowań giętkich w Polsce, oferujemy szeroki wybór laminatów, folii i woreczków z najwyższej jakości nadrukiem fleksograficznym,

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bogucin k/Poznania

Zadania:
  • Sprawna i zgodna z normami firmy realizacja procesów magazynowych
  • Zapewnienie wewnętrznego przepływu surowców i materiałów z magazynu do odpowiednich miejsc produkcyjnych – terminowe dostarczenie właściwego surowca pod wyznaczone miejsce na produkcji
  • Właściwe zabezpieczenie wyrobu gotowego na czas magazynowania oraz przydzielenie miejsca paletowego zgodnie z przyjętymi normami
  • Rozładunki i załadunki towarów, materiałów i odpadów (magazyn bez wyposażenia w rampy, praca na zewnątrz pomieszczeń)
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w obsłudze czytników kodów kreskowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie równoważnego czasu pracy (6-18, 18-6)
  • Dyscyplina w przestrzeganiu obowiązujących procedur i standardów
  • Mile widziana aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
Oferujemy:
  • Pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy
  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) i dobre warunki pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość przystąpienia do programu Benefit oraz ubezpieczenia grupowego
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu aplikacyjnego przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."

Poznaj

Poznaj stanowisko: Pracownik Magazynu

Pracownik magazynu to osoba odpowiedzialna za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Podstawowym obowiązkiem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest przyjmowanie i wydawanie towarów, oraz sporządzanie szczegółowych raportów i rejestrowanie towarów, znajdujących się w magazynie. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i ...
Pracownik Magazynu Praca Pracownik Magazynu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (813)
Wałbrzych (54)
Legnica (66)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (178)
Toruń (95)
Lubelskie:
Lublin (128)
Chełm (20)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (842)
Tarnów (43)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1719)
Radom (70)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (123)
Nysa (20)