Pracownik magazynu

Randstad Polska Sp. z o.o.

Bydgoszcz

30 dni temu

Posiadasz uprawnienia do obsługi wózków widłowych i doświadczenie w pracy w magazynie? Jesteś osobą odpowiedzialną i sumiennie wykonujesz powierzone obowiązki? Jeśli Twoja odpowiedź to "tak"- zapoznaj się z naszą ofertą! Rekrutujemy obecnie do kilku firm- warto się z nami skontaktować!
Bydgoszcz

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (płatne składki, urlopy, świadczenia)
  • wolne weekendy
  • różne lokalizacje w Bydgoszczy: Kapuściska, Park Przemysłowy, Centrum, Osowa Góra
  • pracę w systemie 1 lub 2 zmianowym
  • kompleksowe szkolenie dla nowych Pracowników
  • benefity: zniżki, karta sportowa

zadania

  • załadunek i rozładunek produktów
  • przygotowanie towarów do wysyłki
  • kontrola stanów magazynowych
  • obsługa wózka widłowego
oczekujemy
  • uprawnień do obsługi wózków widłowych
  • doświadczenia w pracy w magazynie
  • sumienności i odpowiedzialności

Jeżeli oferta pracy Cię zainteresowała- aplikuj, porozmawiamy o szczegółach!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Poznaj

randstad. Tutaj najważniejszy jesteś Ty. Wierzymy bowiem, że to Twój potencjał definiuje pracę, a nie odwrotnie. Mamy na to swoją nazwę. human forward.

Poznaj stanowisko: Pracownik Magazynu
Pracownik magazynu to osoba odpowiedzialna za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Podstawowym obowiązkiem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest przyjmowanie i wydawanie towarów, oraz sporządzanie szczegółowych raportów i rejestrowanie towarów, znajdujących się w magazynie. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i ...
Praca Pracownik Magazynu