Pracownik Myjni

Plichta

Gdynia, Morska 80

5 dni temu

Jeśli chcesz dołączyć do Firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w swojej branży  - to  jesteś  Osobą  której  szukamy!

 Oferujemy zatrudnienie na stanowisku:

Miejsce pracy: Gdynia, Morska 80

Poznaj Nas bliżej!

Oferujemy:
  • Stabilną pracę w zgranym zespole
  • Korzystne rabaty
  • Wynagrodzenie od 2000zł netto + możliwość uzyskania premii zadaniowej w każdym miesiącu
  • Szkolenie i możliwość rozwoju
Obowiązki:
  • Mycie aut po usłudze serwisowej i przygotowanie do wydania
  • Opieka nad samochodami magazynowymi/ekspozycyjnymi
  • Auto Detailing

Poznaj

Plichta

Dlaczego warto?

Pasja motoryzacyjna pozwoliła Spółce Plichta na ponad 30 letnią działalność na rynku motoryzacyjnym i stały jej rozwój. Jakość, fachowość i uczciwość cechują firmę od jej powstania. Dołącz do Naszego Zespołu i poznaj Nas bliżej:

Poznaj stanowisko: Pracownik fizyczny
Pracownik fizyczny wykonuje różnego typu prace zlecone w zależności od branży i specyfiki pracy, np. rozładowywanie towaru, prace magazynowe, prace na linii produkcyjnej, zbieranie zamówień, pakowanie, prace porządkowe. Pracownik fizyczny powinien przede wszystkim posiadać doświadczenie w wykonywaniu różnego typu prac fizycznych oraz wykazywać się sumiennością i ...
Praca Pracownik fizyczny