Pracownik obsługi klienta (z językiem hiszpańskim oraz włoskim)
Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Chrzanów
10 dni temu
Miejsce pracy: Chrzanów
Numer: StPr/21/1360
OBOWIĄZKI:
- Praca zdalna we własnym domu (w formularzu brak możliwości zaznaczenia) - Obsługa klienta w sklepie e-commerce (telefon, email, czat) - Odbieranie połączeń przychodzących w języku hiszpańskim oraz włoskim - Oddzwanianie na nieodebrane połączenia klientów - Obsługa wiadomości e-mail w języku hiszpańskim oraz włoskim - Obsługa czatu na stronie internetowej - Wprowadzanie i selekcja danych - Edycja ofert produktowych Po okresie próbnym przewidziana wyższa stawka.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak
Język: włoski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: hiszpański, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Biegła obsługa komputera - Umiejętność obsługi programów MsOffice
Uprawnienia: Doświadczenie w pracy z obsługą klienta
Uprawnienia: obsługa komputera i wykorzystanie internetu

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Biegła znajomość języków obcych włoski oraz hiszpański w mowie i piśmie [Umiejętność 1] : Obsługa skrzynki mailowej gmail

Miejsce pracy:

Chrzanów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Słowackiego 8, 32-500 Chrzanów, powiat: chrzanowski, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:

Katarzyna Kunert-Grudzień
kgrudzien@chrzanow.praca.gov.pl
327533862

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

CV

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie