Pracownik obsługi linii produkcyjnej

Roleski Sp. J.

Zbylitowska Góra

8 dni temu

Poszukiwany bystry pracownik do obsługi linii produkcyjnych z zacięciem technicznym i otwartym umysłem.

Pracownik obsługi linii produkcyjnej
Miejsce pracy: Zbylitowska Góra
Zakres obowiązków:
  • praca polega na ocenie poprawności działania linii produkcyjnych
  • obsłudze i usprawnianiu działania linii produkcyjnych
Wymagania:
  • otwartość
  • bystrość umysłu
  • umiejętność rozwiązywania problemów
Oferujemy:
  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji
  • możliwość wszechstronnego rozwoju
  • wysokie zarobki

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

 APLIKUJ TERAZ 

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Poznaj

Roleski Sp. J.

Firma Roleski to rodzinne przedsiębiorstwo ze 100% polskim kapitałem, od wielu lat związane z produkcją spożywczą.
Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości ketchupów, majonezów, musztard, sosów, dressingów i marynat. Ponadto w  naszej ofercie znajduje się również koncentrat pomidorowy oraz ocet spirytusowy. Nasza ostatnia innowacja to koncentraty bulionów.
Produkty pod marką Roleski dostępne są zarówno w wygodnych opakowaniach przeznaczonych dla indywidualnych konsumentów, jak i również w formatach dedykowanych dla rynku HoReCa.
Na etykietach niemal wszystkich naszych produktów znajduje się tzw. symbol „przekreślonego kłosa”, co oznacza, że są to certyfikowane produkty bezglutenowe.
Wysokiej jakości technologia, najwyższej klasy urządzenia oraz automatyzacja etapów produkcji mają kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa wyrobów i sprawiają, że większość naszych produktów nie zawiera  konserwantów ani sztucznych dodatków. Dzięki wdrożonym innowacjom oferujemy klientom unikatowe produkty, jak np. ketchup markowy wyprodukowany bez dodatku zagęstników.
W projektowaniu nowych wyrobów szczególną uwagę poświęcamy smakom naszych produktów. Przy ich projektowaniu kierujemy się sugestiami naszych konsumentów, na które jesteśmy więcej niż otwarci. Na każdym kroku staramy się podkreślać polskość oraz rodzinność naszego przedsiębiorstwa, gdyż naszym zdaniem to właśnie te cechy są gwarantem najwyższej jakości oraz szczególnego ukierunkowania Firmy na naszych rodzimych, polskich konsumentów.

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny 
Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...
Praca Robotnik Produkcyjny