Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Pracownik Obsługi Linii Produkcyjnej
STEGU SP. Z O.O.
Jełowa, Opole
3 000 - 4 500 zł brutto/mies.
pracownik fizyczny / praktykant/stażysta
pełny etat / tymczasowa/dodatkowa
umowa o pracę / zlecenie / o staż/praktykę
40 dni temu

Stegu Sp. z o.o. to europejski lider w dziedzinie produkcji płytek dekoracyjnych z gipsu i betonu. Na przestrzeni lat z małej, rodzinnej firmy, pełnej energii i pasji tworzenia, stała się marką globalną, która nadal czerpie z tradycyjnych wartości i na nich wspiera swój potencjał. Strategicznym celem firmy jest utrzymanie wysokich standardów jakości oraz tworzenie produktów unikalnych jednocześnie pod względem wizualnym, jak i funkcjonalnym. Od 25 lat marka Stegu proponuje rozwiązania nieszablonowe,które są zarówno doskonałym wyznacznikiem panujących na świecie trendów, jak i odzwierciedleniem ponadczasowej klasyki.

Miejsce pracy: Jełowa, Opole
Opis stanowiska:
  • Praca przy obsłudze linii produkcyjnej,
  • Pakowanie wyrobów.
  • Praca na stałe albo na wakacje!
Wymagania:
  • Chęci do pracy,
  • Dyspozycyjność.

Mile widziani studenci.

Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Elastyczny czas pracy.

Poznaj

"STEGU" Spółka z o.o.