Pracownik ochrony fizycznej

Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

Łopatki

7 dni temu

Miejsce pracy: Łopatki
Numer: StPr/20/1881
OBOWIĄZKI:

Kompleksowa ochrona obiektu zamkniętego. Dbanie o wysoka jakość świadczonyh usług. Nadzór i prawidłowa realizacja wymogów kontrahenta. Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Uprawnienia: gotowość pracy na 3 zmiany
Uprawnienia: punktualność
Uprawnienia: spostrzegawczość
Uprawnienia: praca zespołowa

Miejsce pracy:

Łopatki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

do 2 600 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Mełgiewska 11c, 20-209 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Dane kontaktowe:

Marek Tarnawski
m.tarnawski@puplublin.pl
817451816 w. 261

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

kontakt tel 81 4522602 a później e-mail: rekrutacja.lublin@solidsecurity.pl

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

Pracownik ochrony fizycznej może pełnić funkcje przynależne stanowisku w wielu różnorodnych obiektach – między innymi jednostkach handlowych, instytucjach finansowych, czy publicznych, a nawet budynkach prywatnych. Osoba obsadzona na tym stanowisku zapewnia ochronę osób i mienia, kontroluje przestrzeganie zasad bezpieczeństwa publicznego w trakcie imprez masowych, etc. Pracownicy ochrony, zatrudnieni w agencjach ...
Praca Pracownik Ochrony Fizycznej