Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Pracownik ogólnobudowlany
Daske Bau e.K.
Pomorskie
pracownik fizyczny
umowa o pracę
83 dni temu

Ogłoszenie numer: 4924614, z dnia 2021-06-30

Daske Bau e.K.

www.daske-bau.de

Pracownik ogólnobudowlany

Miejsce pracy: pomorskie

 

Opis stanowiska

Oferta pracy

Oferujemy stałe zatrudnienie na stanowisku pomocnika przy budowie torów i w ramach robót ziemnych i podziemnych związanych z instalacjami fotowoltaicznymi.
Nasze przedsiębiorstwo ma swoją siedzibę w 15299 Müllrose (Niemcy). Stąd będzie Pan wyjeżdżał naszymi pojazdami na place budowy rozsiane po całych Niemczech. Wyjazd na budowę odbywa się w reguły w niedzielę w nocy i delegacja trwa ok. 10 dni. Zakwaterowanie w pobliżu miejsca budowy rezerwujemy i opłacamy dla Pana. Początkowa stawka godzinowa wynosi 12,75 € plus zryczałtowana dieta w wysokości 17,50 € za każdy nocleg, którą będzie Pan od nas otrzymywał w gotówce na miejscu. Podwyżka Pańskiego wynagrodzenia godzinowego zgodnie z układem zbiorowym pracy będzie z reguły miała miejsce raz w roku. Dodatkową podwyżkę wynagrodzenia otrzyma Pan od naszego przedsiębiorstwa również w przypadku ponadprzeciętnego zaangażowania.
Warunkiem podjęcia pracy jest prawo jazdy na samochód osobowy oraz znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym realizację poleceń na placu budowy.
Jeżeli zdecyduje się Pan na podjęcie u nas pracy, to proszę wziąć pod uwagę, że konieczny będzie dojazd z Pańskiego miejsca zamieszkania do siedziby naszej firmy i dalsza podróż na nasze place budowy na terenie całych Niemiec.

Wymagania

Warunkiem podjęcia pracy jest prawo jazdy na samochód osobowy oraz znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym realizację poleceń na placu budowy.

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie na stanowisku pomocnika przy budowie torów i w ramach robót ziemnych i podziemnych związanych z instalacjami fotowoltaicznymi.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Podobne oferty