Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik produkcji (Automotiv)

W&F Detacheringen BV

Warmińsko-mazurskie

4 dni temu

W&F to międzynarodowa agencja pośrednictwa pracy, która za priorytet stawia właściwe łączenie pracowników w zależności od wykształcenia i doświadczenia, z odpowiednimi zakładami pracy na terenie Holandii.

Firma współpracuje głównie z ludźmi polskiego i portugalskiego pochodzenia, których od momentu pierwszego kontaktu prowadzą dwujęzyczni koordynatorzy, zapoznając z miejscem pracy oraz sytuacją mieszkaniową. Koordynatorzy służą radą, pomocą oraz odpowiedzią na każde nurtujące pytanie.

Miejsce pracy: Holandia

Obowiązki:
  • praca w zakładzie produkcyjnym w branży automotive (produkcja części samochodowych),
  • obsługa automatów produkcyjnych (prasy mimośrodowe do 300 ton), robotów spawalniczych, zgrzewarek.
Wymagania:
  • zdolności manualne,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • zaangażowanie,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży automotive będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki finansowe według norm ABU CAO,
  • świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii,
  • dobre warunki mieszkaniowe,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • opiekę polskojęzycznych konsultantów.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o nadsyłanie angielskojęzycznych CV z dołączonym aktualnym zdjęciem.

Poznaj

W&F - międzynarodowa agencja pośrednictwa pracy- jest zespołem profesjonalistów z dwunastoletnim doświadczeniem, który doskonale zna potrzeby dynamicznie zmieniającego się rynku pracy. Podchodzimy indywidualnie do każdego z naszych klientów, ponieważ zależy nam na jakości oferowanych przez nas usług. Naszym priorytetem jest właściwe łączenie kandydatów w zależności od wykształcenia i doświadczenia, z odpowiednimi zakładami pracy na terenie Holandii. Firma współpracuje z ludźmi z Europy Wschodniej, głównie polskiego pochodzenia.

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny

Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...
Robotnik Produkcyjny Praca Robotnik Produkcyjny

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest W&F Detacheringen BV.