Pracownik produkcji-Elektryk

Beetsma Sp. z o.o.

Bydgoszcz

98 dni temu

Beetsma jest firmą należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk. Jesteśmy Zespołem Specjalistów, który od ponad 10 lat świadczy usługi krajowego i międzynarodowego pośrednictwa pracy. Od początku działalności staramy się realizować wizję marki Przyjaznej i takiej, która jest Blisko swoich pracowników. Oprócz budowania relacji biznesowych, nieustannie powiększamy wokół siebie społeczność, do której zapraszamy także Ciebie. Wiemy, że to Ludzie są największą wartością tej firmy. Wierzymy w nich i ich kompetencje. Cenimy ich pracę i zaangażowanie. To dzięki nim nieustannie się Rozwijamy. Nasza Firma to przede wszystkim ludzie. Bez nich, cele, które zdobywamy każdego dnia, nie byłyby osiągalne.

Beetsma - Twoje miejsce pracy.

Firma B-Contracting Sp. z o.o. (nr rej APT 12950) jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, jednego z liderów na rynku pośrednictwa pracy. Zajmujemy się pośrednictwem pracy stałej i tymczasowej w Polsce i za granicą. Współpracujemy z firmami na terenie całego kraju. Rekrutujemy i pomagamy w zatrudnieniu pracowników różnego szczebla.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko Pracownik produkcji.
Firma produkuje detale plastikowe.
Miejsce pracy: Bydgoszcz, Glinki

Pracownik produkcji-Elektryk
Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie/ Bydgoszcz

- montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną
- instalowanie i uruchamianie maszyn i urządzeń elektrycznych
- wykonywanie przeglądów technicznych
- konserwacja oraz naprawa instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych
- wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacją oraz naprawą linii napowietrznych i kablowych

- pełnoletność
- gotowość do podjęcia pracy od zaraz
- dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym
- doświadczenie w pracy na produkcji - mile widziane

- zatrudnienie na dłuższy okres, w oparciu o umowę o pracę od 1-go dnia pracy
- możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy
- opiekę administracyjno - kadrową
- przyjazne warunki pracy
- wolne weekendy

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny

Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...
Robotnik Produkcyjny Praca Robotnik Produkcyjny

Podobne oferty

Rekrutują z Praca.pl