Podobne oferty pracy

Pracownik Produkcji / Operator

Aryzta POLSKA Sp. z o.o.

Michałów-Reginów Powiat Legionowski

ARYZTA Polska jest częścią Grupy Aryzta, która jest obecna na rynkach Europy, Azji, Ameryki Płn., Australii. Koncern specjalizuje się w produkcji mrożonych wyrobów piekarniczych. Na polskim rynku rozwija działalność od 1989 r.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU JAKO:

M-ce pracy: Michałów-Reginów Powiat Legionowski
Nr ref.: PP/2017

OPIS STANOWISKA

  • prace pomocnicze na linii produkcyjnej przy wypieku pieczywa hamburgerowego
  • prace na selekcji, pakowaniu,
  • przygotowanie koszy i palet do produkcji,
  • realizację polityki jakości.

WYMAGANIA

  • dokładność oraz rzetelność przy wykonywaniu poszczególnych obowiązków,
  • dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • wysoka motywacja,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (4-brygadówka),
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

OFERUJEMY

  • umowę o pracę na pełen etat,
  • wynagrodzenie w wysokości 2800zł brutto + premia miesięczna,
  • szkolenia wewnętrzne na operatora wózka widłowego i innych operatorów maszyn,
  • pakiet świadczeń dodatkowych – w tym bezpłatna opieka medyczna; dofinansowanie do karty sportowej lub rekreacyjnej.
Prosimy o dołączenie do życiorysu następującego oświadczenia: “Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych przez Hiestand Polska Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883).

Poznaj

Grupa ARYZTA jest jednym z największych producentów mrożonych produktów piekarniczych na świecie, z przychodami ponad 4 mld EUR

  • Grupa posiada pozycję lidera w sektorze pieczywa mrożonego
  • Jest globalnym dostawca produktów piekarniczych do sektora gastronomicznego, handlowego i restauracji szybkiej obsługi
  • Wiodący dostawca pieczywa do wypieku oraz typu ambient w Polsce
  • W Polsce zatrudnia  ponad 500 osób w 3 zakładach produkcyjnych oraz posiada 7 centrów dystrybucyjnych na terenie całego kraju
  • Największy producent pieczywa hamburgerowego, tortilli i croissantów (700 mln szt. rocznie)

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny

Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl