Podobne oferty pracy

ARYZTA Polska jest częścią Grupy Aryzta, która jest obecna na rynkach Europy, Azji, Ameryki Płn., Australii. Koncern specjalizuje się w produkcji mrożonych wyrobów piekarniczych. Na polskim rynku rozwija działalność od 1989 r.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU JAKO:

Pracownik Produkcji / Operator
M-ce pracy: Michałów-Reginów Powiat Legionowski
Nr ref.: PP/2017

OPIS STANOWISKA

  • prace pomocnicze na linii produkcyjnej przy wypieku pieczywa hamburgerowego
  • prace na selekcji, pakowaniu,
  • przygotowanie koszy i palet do produkcji,
  • realizację polityki jakości.

WYMAGANIA

  • dokładność oraz rzetelność przy wykonywaniu poszczególnych obowiązków,
  • dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • wysoka motywacja,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (4-brygadówka),
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

OFERUJEMY

  • umowę o pracę na pełen etat,
  • wynagrodzenie w wysokości 2800zł brutto + premia miesięczna,
  • szkolenia wewnętrzne na operatora wózka widłowego i innych operatorów maszyn,
  • pakiet świadczeń dodatkowych – w tym bezpłatna opieka medyczna; dofinansowanie do karty sportowej lub rekreacyjnej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku:

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dołączenie do życiorysu następującego oświadczenia: “Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych przez Hiestand Polska Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883).

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny

Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl