Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik produkcyjny

    Drobex-Agro Sp. z o.o.   Makowiska (pow. bydgoski, gm. Solec Kujawski), Makowiska 12    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   34,00 - 37,50 zł brutto/godz.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Obowiązki: obsługa maszyn; ręczny transport wózków z jajami i pisklętami; sortowanie piskląt;
  • Pracownik wylęgarni drobiu

    3 dni
    Twój zakres obowiązków obsługa maszyn do nakładu oraz przekładu jaj; ręczny transport wózków z jajami i pisklętami; mycie maszyn przy pomocy centralnego systemu pianowego; sortowanie piskląt;
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Hodowca Zwierząt Pomorskie
Pracownik Produkcji Zwierzęcej

Danko Hodowla Roślin Sp. z o.o. z/s w Choryni
pomorskie, Dębina
praca stacjonarna
1285 dni temu

Ogłoszenie numer: 3724905, z dnia 2020-10-08

DANKO Hodowla Roślin Sp. z o.o. z/s w Choryni
Choryń 27, 64-000 Kościan, woj. wielkopolskie
ZAKŁAD NASIENNO ROLNY DĘBINA
82-230 Nowy Staw, powiat Malborski, województwo pomorskie, tel. 55 272 64 16.

Ogłasza nabór ofert na stanowisko

Miejsce pracy: pomorskie, Dębina

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie krów do doju według obowiązujących zasad higieny doju.
  • Dój krów na hali udojowej.
  • Doglądanie zwierząt pod kątem zdrowotności.
  • Dbanie o czystość.
  • Dbanie o dobrostan zwierząt.

Wymagania

  • Punktualność.
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem.
  • Gotowość i chęć do pracy.
  • Preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w systemie akordowym.
  • Stabilne zatrudnienie.