Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik produkcji

PERSONA-DIREKTSERVICE Sp. z o.o.

Warmińsko-mazurskie

83 dni temu

Agencja pracy, Persona-Direktservice Sp. z o.o. (nr 10965), zajmująca się zatrudnianiem osób do pracy za granicą, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Czechy / Bor u Tachova, Liberec, Mlada Boleslav, Kvasiny, Opawa, Trutnov, Międzyrzecze Wołoskie, inne

Obowiązki:
  • obsługa linii produkcyjnej,
  • montaż elementów foteli samochodowych, amortyzatorów, układów spalinowych, klimatyzacji (w zależności od lokalizacji)
Wymagania:
  • bardzo dobry stan zdrowia,
  • zdolności manualne do pracy na prostym montażu,
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym,
  • możliwości rozpoczęcia pracy od zaraz,
  • nie wymagamy doświadczenia ani znajomości języka czeskiego!
Oferujemy:
  • zatrudnienie na czeskiej umowie o pracę (zawierana na 1 rok z możliwością przedłużenia),
  • wynagrodzenie w przedziale 2800 - 3900 zł netto/m-c (w zależności od lokalizacji)
  • dodatki za pracę w godzinach popołudniowych, nocnych, weekendy, nadgodziny etc.
  • darmowe lub dofinansowane zakwaterowanie w hotelach pracowniczych,
  • zniżki na posiłki,
  • opiekę koordynatora,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • PRACA DLA MĘŻCZYZN I KOBIET

Poznaj stanowisko: Pracownik Operator Produkcji

Pracownik Operator Produkcji jest wykwalifikowanym członkiem personelu produkcyjnego, odpowiedzialnym za bieżącą obsługę urządzeń, wykorzystywanych w przedsiębiorstwie. Operator produkcji częstokroć jest odpowiedzialny za nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania taśmy produkcyjnej. Osoba obsadzona na tym stanowisku, jako najbardziej doświadczona i posiadająca największą wiedzę spośród personelu hali produkcyjnej, na temat ...
Pracownik Operator Produkcji Praca Pracownik Operator Produkcji