Pracownik produkcji

Randstad Polska Sp. z o.o.

Bydgoszcz

98 dni temu

Poszukujemy pracowników produkcji!

Nie ma znaczenia czy masz doświadczenie- liczy się motywacja do pracy!

Nie zwlekaj- dołącz do naszego zespołu!

Bydgoszcz

oferujemy

  • stabilną pracę w oparciu o umowę z pełnym oskładkowaniem
  • uczciwe warunki zatrudnienia, terminową wypłatę wynagrodzenia
  • atrakcyjny pakiet świadczeń benefitowych
  • możliwość awansu i rozwoju

zadania

  • wykonywanie prostych prac produkcyjnych
  • obsługa maszyn
  • kontrola jakości
  • montaż elementów

oczekujemy:

  • motywacji do pracy
  • dyspozycyjności
  • dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Poznaj

randstad. Tutaj najważniejszy jesteś Ty. Wierzymy bowiem, że to Twój potencjał definiuje pracę, a nie odwrotnie. Mamy na to swoją nazwę. human forward.

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny
Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...
Praca Robotnik Produkcyjny