Pracownik Produkcji

DRABEST

Mników (okolice Krakowa)

23 dni temu

Miejsce pracy: Mników (okolice Krakowa)
Nr ref.: PP/1VII/2019

Obowiązki:

  • obsługa wybranego odcinka linii produkcyjnej (w tym wiercenie, nitowanie, cięcie);
  • wykonywanie innych prac pomocniczych na produkcji;
  • dbałość o jakość produktu finalnego;
  • dbanie o ład i porządek w miejscu pracy;
  • wykonywanie prac magazynowych.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji;
  • dokładność i uczciwość;
  • samodzielność i odpowiedzialność.

Oferta:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • proponowane wynagrodzenie w wysokości 3.000-4.000 zł brutto w systemie premiowania;
  • umowa o pracę po okresie próbnym.
Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny
Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej pracy istotne ...
Praca Robotnik Produkcyjny