Pracownik Produkcji

TELE-FONIKA Kable S.A.

Kraków-Wielicka, Kraków - Bieżanów

10 dni temu

TELE-FONIKA KABLE S.A. specjalizuje się w produkcji kabli i przewodów. Polska firma zatrudniająca 2500 pracowników. Firma z długoletnią tradycją o ugruntowanej pozycji na rynku.
SOLIDNY PRACODAWCA

Poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków-Wielicka, Kraków - Bieżanów

Prowadzimy rekrutację do Zakładów, miejsce pracy do wyboru:
Zakład Kraków ul. Wielicka 114
Zakład Kraków - Bieżanów os. Złocień
Zakład Myślenice ul. H. Cegielskiego 1

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA - PRACA DO PRZYUCZENIA

ZADANIA NA STANOWISKU:
  • praca przy bezpośredniej produkcji kabli i przewodów po wstępnych szkoleniach stanowiskowych
  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • kontrolowanie jakości wytwarzanego produktu
NIEZBĘDNE KOMPETENCJE:
  • sprawność fizyczna
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • odpowiedzialność i sumienność
  • mile widziane doświadczenie w pracach technicznych
OFERUJEMY:
  • praca w stabilnej firmie
  • zatrudnienie bezpośrednio przez Pracodawcę na umowę o pracę
  • zmianowy system pracy (3 zmiany w ruchu ciągłym – 4 brygady)
  • bogaty pakiet socjalny (świadczenia świąteczne, dofinansowanie wypoczynku, zapomogi, pożyczki...)
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia na stanowisku
  • premiowy system wynagradzania
ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE REKRUTACYJNE

każdy wtorek lub czwartek, godz. 10:00
Miejsce: TELE-FONIKA Kable Kraków, ul. Wielicka 114
Brama Główna - prowadząca na produkcję

Na spotkaniu można zobaczyć jak wygląda praca na podobnym stanowisku, porozmawiać na temat proponowanych warunków zatrudnienia.

DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKIE ZGŁOSZENIA

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny
Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...
Praca Robotnik Produkcyjny