Pracownik Produkcji

TELE-FONIKA Kable S.A.

Kraków-Wielicka, Kraków - Bieżanów

193 dni temu

TELE-FONIKA KABLE S.A. specjalizuje się w produkcji kabli i przewodów. Polska firma zatrudniająca 2500 pracowników. Firma z długoletnią tradycją o ugruntowanej pozycji na rynku.
SOLIDNY PRACODAWCA

Poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków-Wielicka, Kraków - Bieżanów

Prowadzimy rekrutację do Zakładów, miejsce pracy do wyboru:
Zakład Kraków ul. Wielicka 114
Zakład Kraków - Bieżanów os. Złocień
Zakład Myślenice ul. H. Cegielskiego 1

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA - PRACA DO PRZYUCZENIA

ZADANIA NA STANOWISKU:
  • praca przy bezpośredniej produkcji kabli i przewodów po wstępnych szkoleniach stanowiskowych
  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • kontrolowanie jakości wytwarzanego produktu
NIEZBĘDNE KOMPETENCJE:
  • sprawność fizyczna
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • odpowiedzialność i sumienność
  • mile widziane doświadczenie w pracach technicznych
OFERUJEMY:
  • praca w stabilnej firmie
  • zatrudnienie bezpośrednio przez Pracodawcę na umowę o pracę
  • zmianowy system pracy (3 zmiany w ruchu ciągłym – 4 brygady)
  • bogaty pakiet socjalny (świadczenia świąteczne, dofinansowanie wypoczynku, zapomogi, pożyczki...)
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia na stanowisku
  • premiowy system wynagradzania

Poznaj

Grupa TELE-FONIKA Kable S.A. (TF Kable) znajduje się w światowej czołówce firm branży kablowej, jest wiodącym europejskim producentem kabli i przewodów o znaczącym potencjale rozwojowym, ze stuprocentowym polskim kapitałem. Produkty wytwarzane w naszych zakładach znajdują swoich odbiorców w ponad 80 krajach. W swoim asortymencie posiadamy ok. 25 tys. typów kabli i przewodów.
Spółka łączy dobre tradycje przemysłu kablowego w Polsce oraz innowacyjne rozwiązania techniczne. W skład Grupy TELE-FONIKA Kable wchodzi obecnie kilka spółek handlowych odpowiadających za dystrybucję naszych wyrobów na całym świecie, 8 zakładów produkcyjnych (4 zlokalizowane w Polsce, 1 – w Serbii, 1 – na Ukrainie oraz 2 – w Wielkiej Brytanii) oraz Zakład Recyklingu Odpadów Kablowych (Polska).
Grupa TELE-FONIKA Kable powstała w wyniku konsolidacji kilku zakładów przemysłu kablowego tj. założonej w 1992 roku w Myślenicach TELE-FONIKI Kable, Krakowskiej Fabryki Kabli oraz Bydgoskiej Fabryki Kabli, a także dwóch fabryk zagranicznych. Dzisiejsza pozycja firmy jest efektem dynamicznego rozwoju, osiągniętego m.in. poprzez zrealizowane projekty inwestycyjne, w tym wybudowanie nowego zakładu w Krakowie-Bieżanowie oraz modernizacji zakładu w Bydgoszczy.
Spółka TELE-FONIKA posiada doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę oraz uprawnieniami, spełniającymi wysokie standardy technologiczne, które zostały potwierdzone 380 certyfikatami jakościowymi na produkowane wyroby, przyznane przez 34 renomowane centra certyfikacji na świecie.
Produkty TELE-FONIKI Kable mają zastosowanie we wszystkich istotnych sektorach gospodarki. Jesteśmy docenionym i sprawdzonym dostawcą kabli i przewodów miedzianych, aluminiowych, kabli światłowodowych, stosowanych przez znaczących krajowych i zagranicznych partnerów, reprezentujących m.in. sektor energetyczny, telekomunikacyjny, elektroniczny, stoczniowy i wydobywczy.
W sierpniu 2017, w efekcie nabycia JDR Cable Systems Limited, Grupa TFKable zwiększyła posiadane aktywa o dwa zakłady produkcyjne zlokalizowane w Wielkiej Brytanii, specjalizujące się w dostarczaniu podmorskich kabli zasilających oraz kabli magistralowych (tzw. umbilicals), które zawierają zarówno kable energetyczne, jak i do przesyłania danych, służące monitoringowi i zdalnemu sterowaniu, mające zastosowanie w konstrukcjach offshore. Ponadto oferta handlowa została poszerzona o zaawansowaną technologicznie produkcję systemów podmorskich oraz o usługi serwisowe i instalacyjne, zlokalizowane w oddziałach USA, Wielkiej Brytanii.

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny
Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...
Praca Robotnik Produkcyjny