Pracownik produkcji

Randstad Polska Sp. z o.o.

Belsk Duży

15 godz. temu

Belsk Duży

Chcesz sprawdzić, jak powstają najsmaczniejsze słodycze i mieć swój udział w ich produkcji?

Poszukujemy chętnych osób do pracy w Belsku Dużym.

Jeśli jesteś zainteresowany/a naszą ofertą, zaaplikuj poprzez portal lub wyślij sms o treści PRACA na numer 606 546 294 , a my do Ciebie oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach oferty !

oferujemy
  • atrakcyjną stawkę godzinową 20,84- 21,43 zł brutto/godz
  • bezpieczny i szybki proces rekrutacji oraz dopełnienie formalności
  • umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy oraz pozostałe świadczenia)
  • transport do zakładu pracy (z wielu miejscowości) na trasach z Belska Dużego do: Grójca, Opoczna, Drzewicy, Nowego Miasta nad Pilicą, Przysuchej, Potworowa, Radomia, Jedlińska, Białobrzeg, Warki oraz Mogielnicy.

zadania

  • lekka praca przy pakowaniu i przepakowywaniu słodyczy
  • kontrola jakości produkowanych wyrobów

oczekujemy

  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne (warunek konieczny)
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym (po 8 godz.) lub 2 zmianowym (po 12 godz.) - sam/a wybierzesz !
  • nie wymagamy doświadczenia wszystkiego Cię nauczymy!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Poznaj

randstad. Tutaj najważniejszy jesteś Ty. Wierzymy bowiem, że to Twój potencjał definiuje pracę, a nie odwrotnie. Mamy na to swoją nazwę. human forward.

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny
Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...
Praca Robotnik Produkcyjny