Pracownik Produkcyjny w Zakładach Mięsnych

SBA Flex Recruitment Sp. z o.o.

Pomorskie

413 dni temu

Oferta numer: 2387613, z dnia: 2019-04-17

Dla naszego klienta – lidera przetwórstwa mięsnego w Europie
szukamy osób na stanowisko

Pracownik Produkcyjny
w Zakładach Mięsnych
Nr ref.: Mięso

Miejsce pracy: Holandia

Opis stanowiska:

Poszukujemy pracowników w zakładach mięsnych na różnych stanowiskach i działach (pakowanie gotowych produktów mięsnych do małych i większych skrzynek, wieszanie szynek na haki, pakowanie i porcjowanie słoniny oraz przy produkcji wędlin i przekąsek itp.)

Wymagania:
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Motywacja do pracy w zakładzie mięsnym
  • Dyspozycyjność na dłuższy okres
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Transport z Polski do Holandii oraz z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy
  • Zakwaterowanie
  • Obsługę kadrowo-administracyjną
Pracownik Operator Produkcji jest wykwalifikowanym członkiem personelu produkcyjnego, odpowiedzialnym za bieżącą obsługę urządzeń, wykorzystywanych w przedsiębiorstwie. Operator produkcji częstokroć jest odpowiedzialny za nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania taśmy produkcyjnej. Osoba obsadzona na tym stanowisku, jako najbardziej doświadczona i posiadająca największą wiedzę spośród personelu hali produkcyjnej, na temat ...
Praca Pracownik Operator Produkcji