Pracownik produkcyjny

DWL-JOB SP.Z O.O. SP.K.

Opolskie

14 dni temu

Ogłoszenie numer: 3418596, z dnia 2020-06-20

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy. Współpracujemy z wieloma kontrahentami na terenie całej Polski.

Miejsce pracy: opolskie

Opis stanowiska

Praca w Bochni kolo KRAKOWA przy pakowaniu produktów spożywczych do konserw.
Zapewniamy zakwaterowanie.

System 2 zmian 6-14 oraz 14-22.

Praca w temperaturze 16 stopni.

Wymagania

  • Sprawność fizyczna.
  • Chęć pracy
  • Poszukujemy pracowników, którzy maja chęć zdobywania nowych umiejętności.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie od 13-14,50 PLN/Netto na godzinę.
  • Zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
  • Mile widziani OBCOKRAJOWCY (załatwiamy legalizacje dokumentów)
  • Umowa zlecenie
  • Możliwość dużej ilości godzin pracy
  • Pierwszy tydzień pracy jest prowadzony w systemie szkolenia, które oczywiście jest płatny.
  • Zapewniamy ubrania robocze wraz z obuwiem.
  • Możliwość brania tygodniowych zaliczek.

Wynagrodzenie

Od 2500 do 4000 PLN

ZAPRASZAMY DO DOŁĄCZENIA DO NASZEGO ZESPOŁU.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

tel 506 988 089

Poznaj

DWL-JOB Sp.z o.o. Sp.K.

Jesteśmy Agencją pośrednictwa pracy.

Współpracujemy z wieloma kontrachentami na terenie całej Polski.

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny
Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...
Praca Robotnik Produkcyjny