Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Pracownik przy pielęgnacji lawendy i ziół
Agencja Pracy Contrain
Warmińsko-mazurskie
75 dni temu

Contrain działa od 23 lat. Na rynkach holenderskim, niemieckim i polskim zapewnia zatrudnienie dla ponad 3 500 osób rocznie. W 2021 magazyn Forbes opublikował ranking 300 najlepszych pracodawców w Polsce, w którym firma zajęła 12-te miejsce w swojej kategorii. Najważniejsze wartości firmy to etyka i współpraca.

 

Poszukujemy osób do pracy przy pielęgnacji kwiatów i roślin. Nie wymagamy znajomości języka. Możliwy wyjazd w parach. Aplikuj już teraz!

 

Stawka: 10,24 euro brutto/h

Pracownik przy pielęgnacji lawendy i ziół
Miejsce pracy: Heythuysen, Holandia
Zadania:
 • sadzenie i pielęgnacja roślin
 • sortowanie roślin
 • przygotowywanie kwiatów do transportu
Wymagania:
 • motywacja do pracy
 • precyzja i zaangażowane w wykonywane zadania
 • mile widziane doświadczenie w pracy w ogrodnictwie
Oferujemy:
 • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie wypłacane w walucie (€)
 • dodatki urlopowe: polski i holenderski
 • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
 • wsparcie przy organizacji transportu na terenie kraju wykonywanej pracy
 • zakwaterowanie w kraju wykonywanej pracy
 • możliwość nawiązania długofalowej współpracy
 • wsparcie polskojęzycznego Koordynatora Operacyjnego w kraju wykonywania pracy
 • możliwość wzięcia udziału w programie poleceń i otrzymanie bonusu finansowego za polecenie znajomego
 • całodobowy dostęp do Portalu Pracownika

Agencja zatrudnienia – numer wpisu 5612

 

Informujemy, iż Współadministratorami Pana/Pani danych osobowych są Agencje Pracy Tymczasowej: Contrain Poland Sp. z o.o. ul. Towarowa 35, 61-896 Poznań oraz Contrain sp. z o.o., ul. 3-go Maja 14, 93-408 Łódź. Możecie się Państwo z nami skontaktować pod adresem e-mail: kontakt@contrain.pl lub marketing@contrain.pl

Współadministratorzy powołali Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym możecie się skontaktować pod adresem e-mail: iod@contrain.pl

a/ Pana/Pani dane przetwarzane będą na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody, oraz na podstawie art. 22[1] k.p. w celu rekrutacji prowadzonych przez Współadministratorów.
b/ Pani/Pana dane będą ujawniane odbiorcom świadczącym obsługę systemów IT oraz firmom świadczącym usługi kadrowo-płacowe dla Współadministratorów.
c/ Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy
d/ Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych do innego administratora. Pani/Pana żądania mogą być kierowane na wyżej wymieniony adres e-mailowy, bądź mogą być składane osobiście w siedzibie Contrain Sp. z o.o. ul. 3-go Maja 14a w Łodzi.
e/ W każdym czasie przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody na dalsze przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych. Dyspozycję cofnięcia zgody należy przesłać drogą elektroniczną na wskazany wyżej adres e-mail, albo złożyć ją bezpośrednio w siedzibie Contrain Sp. z o.o. ul. 3-go Maja 14a w Łodzi . W przypadku cofnięcia zgody, przetwarzanie danych dokonywane przed złożeniem oświadczenia, będzie w pełni legalne.
f/ Podanie danych osobowych w zakresie opisanym w art. 22[1] k.p. jest obowiązkowe, w pozostałym zakresie jest dobrowolne, i stanowi warunek konieczny do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Współadministratorów. Brak podania danych osobowych uniemożliwia wzięcie udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Współadministratorów.
g/ Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego sprawującego kontrolę nad legalnością i prawidłowością przetwarzania danych osobowych.
h/ Pani/Pana dane nie będą przekazywane do krajów spoza obszaru UE oraz do organizacji międzynarodowych
i/ wobec Pani/Pana danych osobowych nie będą podejmowane zautomatyzowane decyzje (decyzje bez udziału człowieka), nie będą też one podlegały profilowaniu.

Podobne oferty