Pracownik restauracji

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Błonie

1 dzień temu

Miejsce pracy: Błonie
Numer: StPr/20/0577
OBOWIĄZKI:
Praca przy grillu, frytownicach, tosterach oraz garnirowaniu; uzupełnianie zapasów, przygotowywanie produktów (np. kanapek, sałatek, deserów) i półproduktów; utrzymywanie w czystości pomeszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń; przygotowywanie deserów oraz napojów zimnych i gorących; obsługa kasy związana z odpowiedzialnością za mienie powierzone na tym stanowisku z obowiązkiem zwrotu albo wyliczenia się; przyjmowanie, zestawianie i wydawanie zamówień; uzupełnianie zapasów, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń; prace magazynowe oraz prace przygotowawcze przed otwarciem i po zamknięciu restauracji, oraz dostawy na obszar kuchni i serwisu; prace porządkowe, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, sprzętów i części sanitarnej; prace porządkowe w restauracji i na terenie zewnętrznym wokół restauracji zgodnie z dyspozycjami pracodawcy; wypełnianie wszystkich zleconych przez pracodawcę zadań w zakresie objętym rodzajem powierzonej pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pracownik przygotowujący posiłki typu fast food (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Błonie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 700 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Poznańska 131A, 05-850 Ożarów Mazowiecki, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:

Agnieszka Jesiorowska
227254291 w. 123

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

cv

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego