Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik salonu gier na automatach

Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Konin

4 dni temu

Totalizator Sportowy to nowoczesna firma z tradycjami, która działa nieprzerwanie od 60 lat na polskim rynku gier losowych. Naszą misją jest bycie innowacyjnym liderem na rynku gier losowych w Polsce wyznaczającym kierunki rozwoju dla całej branży. Pełną informację o nas znajdziesz na naszej stronie internetowej www.totalizator.pl

Obecnie do Oddziału Poznań poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Konin

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę w firmie o silnej, ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Bony świąteczne, Kartę MULTISPORT,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Dodatek do wypoczynku,
  • Szkolenie wstępne przygotowujące do pracy w salonie gry na automatach,
  • Szkolenia z obsługi klienta.
OCZEKIWANIA:
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do niedzieli (zgodnie z harmonogramem),
  • Nienaganna opinii,
  • Niekaralność (w szczególności za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe),
  • Posługiwanie się językiem polskim w stopniu wystarczającym do obsługi automatów do gry,
  • Doświadczenie w obsłudze komputera.
GŁÓWNE OBOWIĄZKI:
  • Prowadzenie rejestru gości,
  • Wypłata wygranych zgodnie z przepisami,
  • Informowanie o procedurze zgłaszania reklamacji i roszczeń,
  • Interweniowanie w przypadku nieprzestrzegania regulaminów,
  • Zgłaszanie awarii automatów,
  • Otwieranie/zamykanie salonu gry na automatach,
  • Utrzymywanie porządku w salonie,
  • Wyjaśnienie zasad dostępnych gier oraz obsługi automatu od strony gracza,
  • Prowadzenie rozliczeń zgodnie z przepisami wewnętrznymi TS,
  • Współpraca z firmami świadczącymi usługi dla TS (m.in. ochrona fizyczna).

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie CV, za pomocą przycisku APLIKUJ.

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)". Zastrzegamy sobie prawo do rozpatrywania wyłącznie aplikacji spełniających podane wymagania oraz odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Poznaj

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, jest spółką Skarbu Państwa, która od 60 lat działa nieprzerwanie na rodzimym rynku loteryjnym. Dysponuje siecią ponad 15 000 punktów sprzedaży pracujących w systemie online. Spółka jest jednym z najważniejszych filarów finansowania polskiego sportu i kultury.

Poznaj stanowisko: Pracownik punktu usługowego

Stanowisko pracownika punktu usługowego jest zajęciem o szerokim spektrum wykonywanych zadań. Praca polega w głównej mierze na wykonywaniu drobnych czynności pomocniczych. Wśród nich wymienić można najczęściej dorabianie kluczy, pieczątek, niewielkie naprawy zegarmistrzowskie (wymiana baterii czy pasków), naprawa obuwia, mechaniczne naprawy smartfonów, kserowanie dokumentów, nadruki na koszulkach i usługi powiązane. ...
Pracownik punktu usługowego Praca Pracownik punktu usługowego

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (776)
Wałbrzych (46)
Legnica (118)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (196)
Toruń (115)
Lubelskie:
Lublin (219)
Chełm (36)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (876)
Tarnów (51)
Nowy Sącz (42)
Mazowieckie:
Warszawa (1936)
Radom (150)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (151)
Nysa (62)