Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik salonu gier na automatach

Totalizator Sportowy Sp. z o.o.
Konin
praca stacjonarna
1945 dni temu

Totalizator Sportowy to nowoczesna firma z tradycjami, która działa nieprzerwanie od 60 lat na polskim rynku gier losowych. Naszą misją jest bycie innowacyjnym liderem na rynku gier losowych w Polsce wyznaczającym kierunki rozwoju dla całej branży. Pełną informację o nas znajdziesz na naszej stronie internetowej www.totalizator.pl

Obecnie do Oddziału Poznań poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Konin

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę w firmie o silnej, ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Bony świąteczne, Kartę MULTISPORT,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Dodatek do wypoczynku,
  • Szkolenie wstępne przygotowujące do pracy w salonie gry na automatach,
  • Szkolenia z obsługi klienta.
OCZEKIWANIA:
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do niedzieli (zgodnie z harmonogramem),
  • Nienaganna opinii,
  • Niekaralność (w szczególności za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe),
  • Posługiwanie się językiem polskim w stopniu wystarczającym do obsługi automatów do gry,
  • Doświadczenie w obsłudze komputera.
GŁÓWNE OBOWIĄZKI:
  • Prowadzenie rejestru gości,
  • Wypłata wygranych zgodnie z przepisami,
  • Informowanie o procedurze zgłaszania reklamacji i roszczeń,
  • Interweniowanie w przypadku nieprzestrzegania regulaminów,
  • Zgłaszanie awarii automatów,
  • Otwieranie/zamykanie salonu gry na automatach,
  • Utrzymywanie porządku w salonie,
  • Wyjaśnienie zasad dostępnych gier oraz obsługi automatu od strony gracza,
  • Prowadzenie rozliczeń zgodnie z przepisami wewnętrznymi TS,
  • Współpraca z firmami świadczącymi usługi dla TS (m.in. ochrona fizyczna).