Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Pracownik Sekcji Rozliczeń

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej "POLONUS" w Warszawie spółka akcyjna
mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki, Piaseczno lub Warszawa
praca stacjonarna
4806 dni temu

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „Polonus" w Warszawie spółka akcyjna

Lider wśród firm zajmujących się przewozem poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki, Piaseczno lub Warszawa

Nr Ref.: PSR/Warszawa/03/001

Zadania:
  • weryfikacja czasu pracy wszystkich kierowców autobusowych oraz pracy pojazdów zgodnie z obowiązującymi przepisami poprzez weryfikację zapisów na tarczach tachografu, oraz innych dokumentach przewozowych;
  • bieżące rozliczanie czasu pracy kierowców w Systemie Informatycznym System1 z wykorzystaniem danych z systemu Tachoscan, zgodnie z obwiązującą Instrukcją postępowania;
  • bieżąca ewidencja danych statystycznych o pracy pojazdów i zużyciu paliwa oraz przygotowywanie okresowych zestawień zgromadzonych danych;
  • dbałość o wizerunek przedsiębiorstwa, według obowiązujących w firmie standardów.
Wymagania:
  • bardzo dobra – biegła obsługa programów informatycznych;
  • zdolność do szybkiego uczenia się obsługi nowych systemów informatycznych;
  • preferowane wykształcenie informatyczne (minimum średnie);
  • dobra znajomość zagadnień dotyczących branży transportowej;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w transporcie osób lub rzeczy będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • pracę w nowoczesnej, rozwijającej się firmie;
  • wynagrodzenie odpowiednie do stopnia realizacji celów;
  • szanse na awans dla najlepszych;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • wsparcie w procesie wdrażania w nowe obowiązki.

Poznaj

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej "POLONUS" S.A

Przedsiębiorstwo PKS Polonus w Warszawie, jeden z liderów rynku usług przewozów pasażerskich autobusowych dalekobieżnych i lokalnych oraz operator Dworca Zachodniego i Hostelu Zachodni w Warszawie zatrudni do siedziby spółki w Warszawie.